Fargo V.M. Varga

V.M. Varga

V.M. Varga

Bezohledný kapitalista, který vždy vytáhne z rukávu nějaký absurdní příběh.

Sezóny 1
2017 - 2017

V.M. Varga je hlavním padouchem třetí řady. Je to záhadný samotář a ryzí kapitalista, který doručí králi parkovišť Minnesoty Emmitu Stussymu špatnou zprávu o tom, že se stává jeho obchodním partnerem, jehož obchodní zájmy leží mino zákon. Jeho nejvýraznějším rysem jsou nechutně zkažené zuby s vrstvami plaku, které se mu vinou bulimie prakticky rozpadají. Téměř vždy má na sobě hnědý oblek za 200 dolarů, modrožlutou kravatu ze second handu a dlouhý plášť. Je mu kolem padesáti let.

David Thewlis jako V.M. Varga. Foto: FX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Vždycky, když buď začal blít, mlaskat nebo se šťourat v zubech do krve, tak jsem jedla, takže chuťovka po všech směrech. :D Ale vidět Davida Thewlise v něčem takto obsáhlejším a ještě v takové roli, to je prostě nádhera. Jen je škoda, že za to tu Emmy nedostal.

7.11.2017 | 12:53:40
Kothy

Hodne drsna postava.

30.7.2017 | 16:54:47
hayemaker8

tie jeho pribehy ci prirovnania boli topka :D

29.7.2017 | 2:24:44
Romix01

Fajnový zuby :D

28.7.2017 | 23:33:44
lukascoolarik

Padouch, jak se patří.

webmaster
28.7.2017 | 23:21:52
WILLIAM_MOINSPIELD

Má královský apetit a velmi rád vede dlouhé rozhovory.

18.7.2017 | 21:32:20
hyena

nic od neho necakajte je to slaby zaporak.....

17.7.2017 | 21:15:19

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čtvrtá série

Čtvrtá řada se bude odehrávat v minulosti

Čtvrtá řada se bude odehrávat v minulosti

Tvůrce Farga Noah Hawley poskytl první informace o ději čtvrté série, které bychom se měli dočkat příští rok. Přestože má zatím jen hrubou představu, už teď je jisté, že příběh bude zasazen do minulosti.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Farga a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Recenze třetí série

Třetí série Farga očima redaktorů Edny

Třetí série Farga očima redaktorů Edny

Třetí a pravděpodobně i poslední řada Farga je za námi. Nastal tedy čas ohlédnout se za ní v naší redakční recenzi. Jak se nám tato série, ve které herecky kralovali Ewan McGregor, Carrie Coon, David Thewlis a Mary Elizabeth Winstead, líbila?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás