FBI: Most Wanted
85/100 - 12×

FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
5 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Julian McMahon (Jess LaCroix), Dylan McDermott (Remy Scott), Kellan Lutz (Ken Crosby), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Nathaniel Arcand (Clinton Skye), YaYa Gosselin (Tali LaCroixová), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Alexa Davalos (Kristin Gainesová), Edwin Hodge (Ray Cannon), Shantel VanSanten (Nina Chaseová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), Lorne Cardinal (Nelson Skye), Irene Bedard (Marilou Skyeová), Fedna Jacquet (Charlotte Gainesová)

S03E14: Shattered

S03E14: Shattered

Tým pronásleduje násilníka, který je na válečné stezce a chce najít svoji expřítelkyni, která mu chce nadobro utéct. A Jess se Sarah plánují společnou dovolenou snů.

cz sk
9.3.2022
5 550 000
43 minut

Základní info:

Režie: Lisa Demaine
Scénář: Elizabeth Rinehart
Herci: Julian McMahon (Jess LaCroix), Alexa Davalos (Kristin Gainesová), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Terry O'Quinn (Byron LaCroix), Jennifer Landon (Sarah Allenová), Toby Hemingway (Harley Ross), Jennifer Regan (Kate Adamsová), Derrick Williams (Darian Johnson), Valisia LeKae (Jade Johnsonová), Chris Grant Wenchell (Arson Gallegos), Tommy Nohilly (detektiv Casey), …

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Tak tohle si Jess nezasloužil měli mu nechat otevřená zadní vrátka a měl odjet na dovolenou. Zemřel však mimo obrazovku takže je tu šance, že mohl jít do utajení a jeho smrt fingovali je to však velmi malá šance.

9.3.2022 | 19:29:42

Reklama

Filtr seriálů