Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 312×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Další noví herci a audiorozhovor

Další noví herci a audiorozhovor

George R. R. Martin neustálé vypouští informace o nových a nových hercích. Začne to většinou šifrovanou nápovědou, která je rozkódována a následně potvrzena.

1 0
9.8.2011

Jednou z nových postav je Eddison Tollet, spíše známý jako Bolestný Edd. Edd je členem Noční hlídky a zemanem lorda velitele Jeora Mormonta. Jeho postava by se měla podle nih poprvé objevit ve výpravě Noční hlídky za Zeď.

Eddisona by měl hrát britský herec Ben Crompton známý například z filmu 102 dalmatinů.

Dále byla také potvrzena britská herečka Hannah Murray, známá ze seriálu Skins, která bude hrát roli Gilly (Fialky).

Gilly je jednou z mnoha mladých dívek, která žije v Crasterově pevnosti za Zdí spolu s Crasterem (jeho role bude ještě upřesněna). Gilly je Crasterovou dcerou a zároveň jednou z jeho devatenácti manželek. Gilly, která je těhotná, má strach, že když se jí narodí syn, její otec a manžel ho obětuje Jiným. Požádá proto o pomoc Samwella Tarlyho.

Jako poslední novinku si můžete poslechnout audiorozhovor v angličtině, který vydal server spoilertv.com. Část rozhovoru o Game of Thrones začíná přibližně po 11. minutách.

Zdroj: HBO

Diskuze /4

desire

Kdo to je Gilly??

9.8.2011 | 19:07:41
Arutha

Asi Fialka

10.8.2011 | 13:31:45
bechr05

Omlouvám se všem čtenářům ságy. V knižní sáze byla Gilly přeložena jako Fialka.

čestný člen redakce
10.8.2011 | 21:14:17
16.8.2011 | 13:37:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama