Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 287×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Den 149: Přípravy v lomu Magheramorne vrcholí

Den 149: Přípravy v lomu Magheramorne vrcholí

Aktuálně je největší pozornost věnována lomu Magheramorne, kde se delší dobu připravuje natáčení osmé série. Pojďme se podívat na novinky z tohoto místa.

8 2
26.3.2018

Na konci února se v lomu Magheramorne objevilo obří zelené plátno. Objevilo se tu zrovna ve chvíli, kdy se natáčení v Moneyglassu, kde se pořizují záběry ze Zimohradu a okolí, pomalu blížilo ke konci. Nyní tedy bude veškerá pozornost věnována právě tomuto natáčecímu místu.

V polovině března už bylo pomalu jasné, že se tu začne natáčet, protože nová fotografie od fanoušků odhalila další změny na tomto místě. V minulosti se na tomto místě natáčela například bitva o Černovodu či masakr Tvrdodomova. Je tedy možné, že i tentokrát se tu bude natáčet bitva.


Pořád není jasné, co přesně se tu bude natáčet, ale velké zelené plátno a nánosy falešného sněhu napovídají, že to bude mít co do činění s bílými chodci. Podle dalších zpráv víme, že se tu bude natáčet pouze přes noc.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama