Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 312×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Natáčení 3. série - den 124 - Velké přípravy na Islandu

Natáčení 3. série - den 124 - Velké přípravy na Islandu

Mnoho článků v islandských mediích píše o tom, co my všichni již dávno víme. Na Islandu se bude natáčet 3. série seriálu Hra o trůny. Podle zpráv z magazínů Visir, RÚV a Reykjavik Travel bude natáčení probíhat u jezera Mývatn v severní části Islandu.

1 0
11.11.2012

Loni natáčení probíhalo na jihu Islandu poblíž ledovce Vatnajökull, ale letos se štáb rozhodl přesunout na sever, kvůli tomu, že na severu je více sněhu. Právě teď připravuje štáb veškeré potřebné věci pro natáčení, které začne příští týden.

Z magazínu Reykjavik Travel:

„V těchto dnech pracujeme na přípravě filmařského vybavení, částí scén, kostýmů a ostatních potřebných věcí pro natáčení Hry o trůny. Většina věcí potřebná pro natáčení už je na svém místě a připravena.“ řekl Bjorn Einarsson, ředitel TVG-Zimsen. TVG je společnost, která se specializuje na transport filmové techniky.

Zprávy hovoří o tom, že loni se na islandském natáčení podílelo 270 osob spolu se 70 Islanďany a stejný počet se prý očekává i letos. Magazín RÚV hovoří o tom, že mnoho z komparzistů bylo vybráno z vikingského šermířského bojového klubu Rimmugýgur. Podle tohoto magazínu prý tvůrci již mluvili o tom, že by se se štábem rádi na Island vrátili na natáčení 4. série.

V magazínu Reykjavik Travel se objevilo i několik fotografií z okolí jezera Mývatn spolu s tím, že by se mohlo jednat o možné natáčecí lokality. Na fotografii níže naleznete jeskyni, která by se perfektně hodila k natočení „té scény“.

Zdroj: HBO

Diskuze /1

Ser David Payne

Rozhovor s koordinátorem zvláštních efektů pro Hru o trůny (v angličtině): http://www.makinggameofthrones.com/…ts-team.html?…

13.11.2012 | 2:14:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama