Game of Thrones (Hra o trůny) Natáčení 3. série - den 124 - Velké přípravy na Islandu

Natáčení 3. série - den 124 - Velké přípravy na Islandu

Natáčení 3. série - den 124 - Velké přípravy na Islandu

Mnoho článků v islandských mediích píše o tom, co my všichni již dávno víme. Na Islandu se bude natáčet 3. série seriálu Hra o trůny. Podle zpráv z magazínů Visir, RÚV a Reykjavik Travel bude natáčení probíhat u jezera Mývatn v severní části Islandu.

1 0
11.11.2012

Loni natáčení probíhalo na jihu Islandu poblíž ledovce Vatnajökull, ale letos se štáb rozhodl přesunout na sever, kvůli tomu, že na severu je více sněhu. Právě teď připravuje štáb veškeré potřebné věci pro natáčení, které začne příští týden.

Z magazínu Reykjavik Travel:


„V těchto dnech pracujeme na přípravě filmařského vybavení, částí scén, kostýmů a ostatních potřebných věcí pro natáčení Hry o trůny. Většina věcí potřebná pro natáčení už je na svém místě a připravena.“ řekl Bjorn Einarsson, ředitel TVG-Zimsen. TVG je společnost, která se specializuje na transport filmové techniky.

Zprávy hovoří o tom, že loni se na islandském natáčení podílelo 270 osob spolu se 70 Islanďany a stejný počet se prý očekává i letos. Magazín RÚV hovoří o tom, že mnoho z komparzistů bylo vybráno z vikingského šermířského bojového klubu Rimmugýgur. Podle tohoto magazínu prý tvůrci již mluvili o tom, že by se se štábem rádi na Island vrátili na natáčení 4. série.

V magazínu Reykjavik Travel se objevilo i několik fotografií z okolí jezera Mývatn spolu s tím, že by se mohlo jednat o možné natáčecí lokality. Na fotografii níže naleznete jeskyni, která by se perfektně hodila k natočení „té scény“.

Diskuze /1

Ser David Payne

Rozhovor s koordinátorem zvláštních efektů pro Hru o trůny (v angličtině): http://www.makinggameofthrones.com/…ts-team.html?…

13.11.2012 | 2:14:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás