Game of Thrones (Hra o trůny) Šéf stanice HBO říká, že poslední série Game of Thrones připomíná šest filmů

Šéf stanice HBO říká, že poslední série Game of Thrones připomíná šest filmů

Šéf stanice HBO říká, že poslední série Game of Thrones připomíná šest filmů

Bude poslední řada Game of Thrones skutečně tak velkolepá, jak všichni slibují? Rozhodně v to doufáme. Minimálně to slibuje i šéf stanice HBO.

38 0
25.1.2019

Osmá série Game of Thrones se bude skládat z šesti epizod, které budou mít delší stopáž, nicméně včerejší informace odhalily, že to nebude zas tak horké. Tak i tak určitě půjde o skvělou podívanou, která završí tento nejsledovanější seriál současnosti.

Před pár týdny se k nadcházejícím dílům vyjádřil šéf HBO, Richard Plepler, který prozradil následující: „Je to neskutečná podívaná, povedlo se jim vytvořit šest filmů. Když jsem se na ty epizody díval, tak jsem si říkal, že sleduji film. Věděli, že laťka je vysoko, ale oni ji zase překonali. Na epizody jsem se díval dvakrát, jsou zatím bez digitálních efektů, ale byly úžasné. Všichni odvedli opravdu úžasnou práci.“


(Budou i bitvy tak dobré? Foto: HBO)

Doufejme, že šéf stanice jen nepřeháněl a že opravdu půjde o tak skvělou podívanou. My prozatím netrpělivě vyhlížíme 15. duben, kdy odstartuje poslední řada Game of Thrones, zatímco čekáme na slibovaný trailer.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /40

Phoenix CZ

No, hlavně ať se konečně vyjádří přímo HBO o délce epizod. To mě teď zajímá nejvíce. Čekáme tu 2 roky jak blbci a nakonec se dočkáme 60 a 80 minutových epizod, přičemž zbylé epizody mají 55 minut. Tudíž pochybuji, že by se ten nástřel zakládal na pravdě, protože o celkové délce série 440 minut velice pochybuji. Přeci jen běžné filmy, jak Plepler i náhodou označil těch 6 chystaných epizod, mají průměrně okolo 120 minut. :) Ale to už začínám kvůli svému zbožnému přání odbočovat a spíše myslel tu velkolepost než minutáž.

Nicméně o Star Wars VII či dokonce Star Wars VIII taky říkali před premiérami jak to jsou velkolepé filmy, co budou dělat značce čest a nakonec to dopadlo tak, jak to dopadlo. Doufám, že v tomhle to bude jiné a všech šest epizod 8. série budou velkolepé, dechberoucí a megalomanské (MINIMÁLNĚ!) jako byla 10. epizoda 6. série. Je to největší seriál co kdy byl, je a bude, takže očekávám opravdu enormní výkon, který nerdským fandům způsobí 10× do hodiny pořádný orgasmy během této podívané. :D A taktéž doufám, že se překoná Bitva bastardů, útok na Lannisterskou armádu ji nesahala ani po paty.

#2 Xavik #3 Nortenso #5 Gyrphoss
25.1.2019 | 13:41:13
Xavik

#1 Phoenix CZ: Hele, ve výsledku je stejně jedno, jak dlouhý ty epizody budou. Můžou mít klidně jen 40 minut, hlavně, ať je to parádní podívaná. :)

admin
25.1.2019 | 13:51:33
Nortenso

#1 Phoenix CZ: Jako nic proti tomu jak natočily Bitvu bastardů, ale to že mají jednoho obra a nedaj mu ani pošahanej klacek do pracek mě dost naštval. Takže útok na Lannisterskou armádu za mě vyhrál. :)

25.1.2019 | 14:14:23
jose8

Mluví se o opravdový stopáži nebo o celkovým čase, tedy i z titulky a znělkou (to dá třeba 10min)

25.1.2019 | 14:21:46
Gyrphoss

#1 Phoenix CZ: To je blbost říct, že se jedná o největší seriál, jaký bude… Nikdy nemůžeme říct, že jej nemůže překonat něco jiného. Jen se koukněte, jak se seriálový bussiness dostává v poslední době do popředí. Myslím, že nás ještě mezi seriály čekají opravdu velké věci. Co takový Zaklínač od Netflixu nebo seriál ze světa pána prstenů od Amazon? Opravdu myslíte, že nic velkolepějšího než je GoT nemůže přijít? nemyslím si :)

#6 DejvidHound #8 LordStark
25.1.2019 | 15:43:09
DejvidHound

#5 Gyrphoss: GoT ma tu vyhodu ze je to proste surove a nemilosrdne fantasy. Nehra sa tu na vznesenost, boj dobra so zlom, postavy nie su ciernobiele atd. Priznajme si ze Pan prstenov je oproti tomuto skor rozpravka pre deti.

25.1.2019 | 16:22:51
Neuvěřitelné

Když tam nebudou scény, kde Šedý Červ mrdá 5 minut, tak to bude ok.

25.1.2019 | 18:10:50
LordStark

#5 Gyrphoss: Příběhově a dějově ne, GofT je epické spisovatelské dílo, jiné příběhy jsou jednoduché,děj sem tam dobrý či lepší,efekty využívají na zakrytí fádních příběhových linek.

#17 Neuvěřitelné
25.1.2019 | 20:36:46
Satanec

Věta která zazní z úst zesnulé Catelyn Stark v Teaseru: Všechny ty hrůzy se staly mé rodině kvůli tomu že jsem nemohla milovat dítě bez matky. Opravdu se nám tím nesnaží něco naznačit? Jak by souviseli ty hrůzy – jako smrt Neda, Rudá svatba, Sansa u Ramsayho..... s tím, že nemilovala Jona?

Přicházím s teorií! Dítě bez matky není v tomto případě Jon, ale Petyr Baelish, kterého ona nikdy nemilovala, i přesto že jemu pro ní srdce plálo. Kdo mohl za setnutí Neda? Z velké části on. Kdo za Rudou svatbu. si v tom také prsty měl. Sansu k Boltonovi poslal on sám.

Mimochodem, Bran má zcela očividně vidění i o Baelishovi, což jsme mohli vidět tehdy, když mu vpálil mezi oči jeho vlastní větu: Chaos je žebřík. Budou vize s Malíčkem pokračovat?

Dále: Azor Ahai měl údajně otrávit řeku, ke které chodili pít lvi a jeleni – úmrtí Joffreyho a Roberta? Stannisova porážka na Černovodě? Svou ženu měl zabít a pohřbít při měsíčním svitu (Lysa Arryn a měsíční dvěře?)

Je Malíčkova dýka z valyrijské oceli onen Světlonoš, kterým zabije nočního krále? Přidáme-li jeho tajemné rozhovory s lidmi na Zimohradu těsně před jeho smrti, plus ono údajné předání mince + šeptem vyslovené: Tvůj čas je u konce, a to, že Malíček není hloupý a viděl, že Bran, který mu, jak už jsem napsal, řekl jeho vlastní větu, může být nebezpečný + že Arya je „Muž bez tváře“, tudíž to taky není žádné koťátko, musel odjet ze Zimohradu pryč.

Jeho přežití nabírá reálných kontur, i když samozřejmě je to stále jen teorie.

Dalších malých, ale podstatných střípku, které zapadají do velké skládačky se dá najít na internetu spoustu, ale to by bylo na dlouho.

#10 ozzi16 #11 Batiatus #12 Phoenix CZ #18 Neuvěřitelné
26.1.2019 | 2:30:23
ozzi16

#9 Satanec: dost dobrý

26.1.2019 | 8:13:42
Batiatus

#9 Satanec: Pochybujem, že by sa snažili tým niečo naznačiť. Všetky vety povedané v teasery súviseli s Jonom. Prečo by práve táto veta mala potom súvisieť práve s Petyrom? Akú on už má spojitosť s Jonom? Kedy Catelyn povedala, že za všetky tie hrôzy čo sa stali jej rodine môže to, že nemilovala dieťa bez matky? Povedala to vtedy keď hovorila o Jonovy Robbovej manželke, že ako si priala aby zomrel a potom dostal chorobu a že potom si uvedomila aká je hrozná žena a potom sa začala modliť k Bohom za jeho prežitie s tým, že ak prežije tak ho bude milovať, no ale svoj sľub, ktorý dala Bohom nedodržala. Preto, sa stali všetky tie hrôzy podľa jej slov. Kvôli tomu, že nemilovala Jona, inak povedané, že nedodržala sľub daný bohom ohľadom toho, že ho bude milovať a týmto ju potrestali. Potrestali ju tým, že vykonali hrôzostrašné veci jej rodine. Aspoň takto som ju pochopil ja. Ak sa mýlim tak stále nedáva logiku prečo by mala vôbec hovoriť o niekom inom než o Jonovy v súvislosti s tým, že nemilovala dieťa bez matky. Celý čas Catelyn hovorí o Jonovy a odrazu tam pripletie maličká? To mi nedáva logiku. Ok, zrejme si nechcel povedať, že Catelyn vtedy hovorila o Malíčkovy, že len tvorcovia sa v tom teasery snažili skrz jej slová niečo naznačiť. Prečo si to ale nemyslím som uviedol vyššie. Teória pekná ale moc jej neverím.

26.1.2019 | 8:21:33
Phoenix CZ

#9 Satanec: Miluji takové teorie! Ale je pravda, že ty slova mohou sedět spíše na Jona, jak říká Batiatus. Ovšem šlo by to i trochu na Baelishe, což se mi dost líbí.

A opravdu, opravdu … sakra opravdu si myslíte, že by se Malíček, mistr intrik, hybatel nitek a ten, kdo celý Západozemí pojebal, opravdu nechal jentak zabít když měl šanci Aryu poznat? Je dost chytrý, aby se něják pojistil. Jestli to režisérské duo opravdu myslí vážně, tak dávám za pravdu knihákům, že seriál ke konci skutečně začal mírně upadat. Jak namítli CZ/SK youtubeři Vinstor, Anekron a Engrejovy kroniky … opravdu by Malíček po tom odhalení na konci 7. série jen začal klečet a PHANSAAAA PLÍÍÍÍÍÍS, SHAANSA. Ne, intrikoval by, lhal by, snažil by se z toho vylízat do poslední vteřiny i když by Bran řekl, to co řekl. Kromě toho, proč nikdo neřekl Branovi jak to ví, proč mele hovna, zda není blázen a proč by měli věřit jeho údajným vizím? To přeci není důkaz. (z pohledu přítomných lordů, ano my diváci víme co Bran je skutečně zač, ale oni plně ne)

Ale jakmile se ukáže, že si najal muže bez tváře, který se nechal zabít za něj nebo tak něják a utekl, tak to beru zpět a filmaře se vší úctou začnu opět plně uznávat. Ještě lépe, kdyby se ukázalo, že Arya je ve skutečnosti Waif! Sakra, to by byl zvrat ve stylu 1–4 série na který jsme od Martina zvyklí!

#13 Rafan
26.1.2019 | 9:51:48
Rafan

#12 Phoenix CZ: Malíček by měl možná šanci vyklouznout, kdyby ho nehodil přes palubu Yohn Royce, který měl na něj pifku. Yohn Royce mu od počátku nevěřil, ale neměl nic v ruce. Jen mu bylo jasné že vládne skrze Robina Arryna, kterého si omotal kolem prstu. Malíček byl přesvědčen že když se spojí Arrynové se Stárky, budou neporazitelní a pomocí armád těchto dvou rodů se chtěl dostat na železný trůn.

#16 Batiatus
26.1.2019 | 11:11:49
Lukass.M

Strašně nutně potřebuju aby se na veřejnost dostaly všechny díly (všech sérií) bez digitálních efektů
XD

26.1.2019 | 12:49:00
WILLIAM_MOINSPIELD

Už vidím šéfa HBO jak říká, že mu to připadalo jak kdyby koukal na šest epizod Šeherezády a že to bude největší průšvih v historii TV :D. To je jasný, že to musí chválit.

26.1.2019 | 12:49:45
Batiatus

#13 Rafan: Presne. Mnohí ľudia tvrdia, že Petyr sa asi od 5. alebo 6. série chová ako idiot, ja ale logiku v tom čo robí vidím. Čo je jeho cieľom? Priznal sa Sanse, že jeho ambíciou je byť na železnom tróne so Sansou po boku ako to kráľovnou severu. Pred čarostromom na Zimohrade jej vravel, že by ona mala vládnuť severu. Aj v knihách jej myslím povedal, že z nej chce urobiť pani Zimohradu. Preto sa dá predpokladať, že skutočne chcel aby severu vládla ona a nie Jon. Ako ale tento cieľ dosiahnuť? Ako ty píšeš, chcel vojsko s údolia spojiť so Starkami aby mohol získať železný trón ale ako toto dosiahnuť? K tomuto potreboval Sansu, ktorá je pre neho kľúčová. Z incestoval vraždu Joffreyho aby Sansa mohla utiecť, aby ju mohol používať na uskutočňovanie svojích cieľov. Zabil Lysu Arryn aby mohol skrz Robina vládnuť údoliu. Dobre, armádu údolia už ma zaistenú, čo ďalej treba urobiť aby na severe vládol Stark aby sa s ním mohol spojiť proti korune aby získal železný trón?' Treba odstrániť Boltonov a na ich miesto dosadiť Starka. Čo pre toto treba urobiť? Petyr vstúpa vyššie hlavne vďaka vojnám, sám totiž povedal, že chaos je pre neho rebrík, takže treba urobiť to čo urobil v prvej sérii. Poštvať sever proti juhu. Ako toto uskutočniť? Sansa, bola obvinená z vraždy kráľa a teda potom tým, že ju Petyr predal Boltonom, postavil ich do otvorenej rebelí proti korune. Keď ju odovzdal boltonom, išiel za Cersei s tým, že Sansu našiel u Boltonov. Keď toto oznámil Cersei dočkal sa od nej presne takej reakcie akej očakával. Chcela zato Rosa zničiť a začala ho považovať za zradcu. Ako sa Petyr následne dohodol s Cersei? Tak, že Cersei nepohne ani prstom, že ani jedného svojho muža nepošle na sever. Nechajú Stannisa Baratheona a Rosa Boltona nech navzájom súperia a bez ohľadu nato kto vyhrá, Petyr zaútočí na nepriateľa zatiaľ čo si bude lízať rany. Inými slovami, zaútočí buď na oslabeného Stannisa alebo Rosa. To, že sa situácia nakoniec vyvŕbila inak a Boltoni Stannisa porazili bez škrabanca je už vec iná. To ako Petyr intrikuje v údolí proti Boltonom môžeme vidieť v tomto videu https://www.youtube.com/watch?…. Keď Sansa požiadala Petyra o pomoc proti Boltonom, naskytla sa mu jedinečná príležitosť ako ich konečne odstrániť a to sa mu nakoniec aj podarilo v bitke bastardov. Teraz už len zostáva dosadiť Sansu na post vládkyne severu. To by znamenalo, že sever by určite išiel do vojny keďže Cersei chcela Sansu mŕtvu za vraždu Joffreyho. Sansa nie hlúpa a tak je jej jasné že dokým neodstránia Cersei nebudú v bezpečí. Takto by Petyr dosiahol svoj cieľ, takto by spojil Údolie so Starkami a už by zostával len posledný krok. Dostať sa za pomoci týchto dvoch armád na železný trón. Preto doporučil Robinovy aby Royceho nechal na žive, lebo potreboval niekoho kto má vojenské skúsenosti. Nuž ale už nečakal, že severania dajú prednosť bastardovy pred právoplatnou dedičkou Sansou. Jon ako kráľ severu bola varianta, s ktorou Petyr nepočítal, preto polovicu 7. série nič nerobil, lebo nemal vymyslený plán nato keby sa Jon stal vládcom severu. Petyr nechcel mať Jona za vládca severu, chcel mať na tom mieste Sansu. Jon bol tak poslednou prekážkou k dosiahnutiu svojich cieľov. Bola to prekážka, ktorej sa potreboval zbaviť. Keď prišla na Zimohrad Arya naskytla sa mu príležitosť. Arya bola pre Petyra ako tŕňom v oku, bola pre neho nebezpečná a tak sa jej potreboval zbaviť, tým že ju a Sansu poštvával proti sebe. Petyr v nútil Sanse myšlienku, že Arya ju prišla zabiť. Urobil to preto aby Sansa Aryu popravila a nebyť Brana, možno, podotýkam možno, by to aj nakoniec urobila. Týmto by Petyr zabil dve muchy jednou ranou. Jednak by sa zbavil Arye a jednak by mohol vyvolať konflikt medzi Jonom a Sansou. Čo lepšie môže pokaziť ich súrodenecký vzťah než neoprávnene zabitie jeho milovanej sestry Arye? To, že by Sansa popravila Aryu bez toho aby sa Arya niečim previnila, Jon by to mohol vidieť ako veľké previnenie za ktoré by Sansa mala byť potrestaná. Jediný primeraný trest za takéto previnenie je poprava. Jon už dokázal pripraviť milovanú osobu, ktorá nesie meno Olly. Možno by to dokázal aj pri Sanse ak by mu to česť velila. Tohto by sa Sansa mohla obávať a post kráľa severu by mu preto radšej ukradla ako jej to Petyr sám asi navrhoval. Lordi by s tým súhlasili, pretože sami začali tvrdiť keď Jon odišiel za Dany, že si radšej ju mali zvoliť za kráľovnú severu. A prečo Petyr vynechal zo svojich plánov Brana? Otázne je prečo by sa ním mal zapodievať. Bran nemal záujem o vládnutie a Petyr si ani nemusel uvedomovať, že pre neho predstavuje nebezpečenstvo. Áno povedal mu Bran, že chaos je rebrík ale prečo by mal Petyr na základe tohto zistiť, že Bran sa dokáže pozerať do minulosti? Kľudne to pre neho mohlo len znamenať že má rovnaký názor ako on. Čo samo o sebe ešte nie je moc nebezpečné. Nič viac nič menej. V 7. sérii možno spravil pár hlúpych vecí ale nesúhlasím s tým že by sa začal chovať ako idiot, hlavne v 5 alebo 6.sérii.

#19 ori #26 Phoenix CZ
26.1.2019 | 12:49:47
Neuvěřitelné

#8 LordStark: „efekty využívají na zakrytí fádních příběhových linek“ To je definice posledních sérii GoT :)

26.1.2019 | 12:56:11
Neuvěřitelné

#9 Satanec: Baelish je jen o 4 roky mladší než Catelyn.

26.1.2019 | 12:59:41
ori

#16 Batiatus: Zincestoval :D :D

#20 Batiatus
26.1.2019 | 13:02:33
Batiatus

#19 ori: Pomýlil som sa no :D

26.1.2019 | 13:15:26
KaraSnowAllen

Ale třesky plesky. GoT se v podstatě vyrovnal LOTR/Hobbit sérii, to je dohromady šest filmů o dlouhé stopáži. I seriál je docela rozsáhlý, ale bude podle mě dost osekaný, bude se řešit jen hlavní linka, postavy budou všude rychle atd. atd, takže né šest, ale možná tak tři, nanejvýš. Já to přežiju, jen je to po dvou letech docela nefér.

26.1.2019 | 13:21:12
Regouvousus

https://www.youtube.com/watch?… jestli nevěříte, že je Baelish živý, tak se podívejte na tohle video. Nezapomeňte, že Martin sdělil D&D konec děje, takže to k němu musí celou sérii směřovat a jestli je tohle pravda, tak to bude fakt velkolepé.

#23 Neuvěřitelné
26.1.2019 | 17:25:47
Neuvěřitelné

#22 Regouvousus: Na něco takového jsou tvůrci seriálu moc tupí. Všechno na tý dějový lince je špatně, proč zrovna tohle by mělo být pravda? Chybí jim George, že znají konec neznamená, že ho udělají dobře.

#24 Regouvousus
26.1.2019 | 17:27:39
Regouvousus

#23 Neuvěřitelné: Jako jasně, ono je to i tak těžký… i kdyby jim s tím celý pomáhal Martin, tak se najde tisíce lidí, kteří prostě nebudou spokojení ať je konec jakýkoli… pro celý příběh by to ^ třeba podle mě bylo dobrý zakončení, ale pro mnohé zklamání… prostě nejde uspokojit všechny.

#33 Neuvěřitelné
26.1.2019 | 17:33:58
WolverineCzE

aby Daenerys nezemřela na drogy :D

26.1.2019 | 18:37:28
Phoenix CZ

#16 Batiatus: Já neříkám nic proti Baelishovi v 5. a 6. sérii. Ani neříkám, že by se choval jako idiot, to ne. Já říkám, že jeho „odchod“ v 07×07 byl nanejvýš divný, rychlý, podezřelý a vůbec to nesedělo k charakteru Malíčka. Opravdu mistr intrik, lhaní by za tu dobu, co mu Jon překazil plány nic nevymyslel? Pochybuji. A pokud by opravdu neměl jediný plán (což je bullshit, musí se něčím jistit), tak se jen potvrzuje, že režiséři jeho zabití neudělali vůbec dobře.

Jasně, v GoT spousta lidí umřela jentak, rychle, bez ničeho okolo. Ale Malíčka? Ten chlap je o 3 kroky napřed před každým.

26.1.2019 | 20:02:51
Satanec

Kéž by Arya zemřela co nejbolestivější smrtí. Do té doby, než odjela do Braavosu to byla jedna z mých nejoblíbenějších postav, teď jí nenávidím. Mohl by jí zabít Ohař, to by se mi líbilo. A nebo Jaime.

26.1.2019 | 20:09:53
Satanec

Mimochodem, jak to vidíte se vztahem Brana a Jaimeho? Pokud Jaime skutečně jel na Sever, jakože asi jel…

#30 Phoenix CZ
26.1.2019 | 20:10:52
atack

nevím kvalita zatím nic moc boužel co se týče kvality obrazu

26.1.2019 | 20:19:27
Phoenix CZ

#28 Satanec: Bran mu to odpustí. Jen díky němu má tyto schopnosti. A upřímně pokud bych kvůli někomu získal schopnost cestovat časem a dokonce ovlivňovat historii, tak mě ochrnutý hnáty už moc zajímat nebudou. :D A v 7. sérii podle chování ran dost zmoudřel, takže si myslím, že Bran bude ze všech lidí na Zimohradu, ohledně příjezdu Králokata, nejméně pobouřen. Dost by se mi líbilo, kdyby Jaimiemu nevěřili, chtěli ho zabít a pak by je paradoxně přesvědčil Bran, aby ho ušetřili. :)

#31 Satanec
26.1.2019 | 21:52:42
Satanec

#30 Phoenix CZ: Vůbec není jisté, že ty schopnosti dostal kvůli tomu. A hlavně, přece jenom, spravedlnost je spravedlnost – a odpustit něco jako pokus o vraždu…

26.1.2019 | 23:05:49
Satanec

Hodor je pokémon!

27.1.2019 | 3:11:41
Neuvěřitelné

#24 Regouvousus: Mně je úplně jedno jak to skončí. Jenom chci co nejvíce autentický konec, jak si ho Martin vymyslel před cca 25 lety.

27.1.2019 | 14:52:02
Neuvěřitelné

Teď mě napadlo, jak to může mít stejný konec, když v seriálu chybí tolik postav?

#35 Batiatus #36 Satanec
27.1.2019 | 16:30:44
Batiatus

#34 Neuvěřitelné: Rovnaký koniec len v tom najviac najzákladnejšom ako výhra či porážka WW, kto bude na železnom tróne ak na ňom vôbec niekto skončí, kto bude vládnuť severu, možno aj prežitie či úmrtie Daenerys, atd. Ja to neberiem tak, že bude 100% totožný, len akurát podobný.

27.1.2019 | 16:49:44
Satanec

#34 Neuvěřitelné: Ano, ale já pevně věřím v D+D, že před natáčením první série pečlivě probrali s Georgem které postavy jsou pro příběh nezbytné a které lze ze seriálu vyškrtnout. Z tohoto důvodu si myslím, že například Euron nebude nijak důležitý,protože v seriálu vlastně hraje uplně jinou rli než v knihách.

D+D sice možná trochu zkazili poslední sérii, ale pořád před tím dokázali vytvořit 6 naproste neskutečných, epických, božích sérií a proto bych je až tak nepodceňoval, že si nedokázali zjistit něco jako toto – tedy kdo je a kdo není pro seriál důležitý. ;)

#37 Neuvěřitelné
27.1.2019 | 16:52:23
Neuvěřitelné

#36 Satanec: Mně jde hlavně o Aegona Targaryena (toho pravého, ne ten bullshit s Jonem). Nevěřím, že v knížce bude mít tak malou roli. Jinak se taky dost bojím, jak dopadnou jednotlivý království. Mám pocit, že už se nikdy nedozvíme, kdo vládne v Dorne, Bouřlivých krajinách, Rovině, Řekotočí atd…

#38 ori
27.1.2019 | 22:36:08
ori

#37 Neuvěřitelné: Myslím že po Veľkej vojne už nebude taký politický systém ako bol doteraz, skôr bude všetko jedna ríša, ak vôbec niekto prežije

#39 Neuvěřitelné
28.1.2019 | 8:15:43
Neuvěřitelné

#38 ori: No nevím no i po válce je Westeros prostě moc velký na jednu říši.

28.1.2019 | 17:54:10
God of war

Já už vím kdo vyhraje železný trůn a to jako fakt dva roky to odloží že už jsem viděl spoilery.

28.1.2019 | 20:20:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Spin-off

Hru o trůny sice čeká poslední série, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž oficiálně objednala první spin-off, ve kterém zavítáme do daleké minulosti. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás