Game of Thrones (Hra o trůny) Závěr první řady se blíží

Závěr první řady se blíží

Závěr první řady se blíží

Desátá, a tudíž finální epizoda první řady seriálu Game of Thrones s názvem Fire and Blood nás čeká už za pouhé dva dny. Co ale poté?

1 0
18.6.2011

Jak jistě víte, první řada seriálu Game of Thrones je adaptací stejnojmenného románu George R. R. Martina Hra o trůny a zároveň i první části rozsáhlé knižní ságy Píseň ledu a ohně, která se má dohromady skládat ze sedmi knih, z nichž ta pátá byla autorem dopsána teprve nedávno a na pulty amerických knihkupectví má přijít 12. července letošního roku.

Natáčení série druhé, která tak bude logicky mapovat příběh druhé Martinovy knihy Střet králů (A Clash of Kings) by měl začít 25. července v severním Irsku. Pokud se pak k natáčení nepřimotají žádné komplikace, druhé řady bychom se měli dočkat, stejně jako v případě té první (jejíž natáčení začalo loni 26. července), kolem dubna příštího roku.


Hlavní scénáristé seriálu David Benioff a D.B. Weiss aktuálně ještě stále pracují na scénářích k jednotlivým epizodám, zatímco je v plném proudu i casting mnoha nových postav, které druhá série(/kniha) přinese.

Diskuze /4

azmah

néé budu muset čekat rok na druhou sérii :-(

19.6.2011 | 15:02:17
Replay

bohužel :(

20.6.2011 | 17:32:35
Alenn

Asi začnu číst knížku :D

20.6.2011 | 22:06:37
kutas

tak jsem začal číst druhej díl a zároveň jsem zkouknul poslední díl a moc se mi líbilo zařazení části s Aryou a bastardem Roberta Baratheona jelikož je to až ve druhým díle knihy. Parádní digitální triky… konečně :)

22.6.2011 | 22:01:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás