Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 312×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Ebrose

Ebrose

Charismatický arcimistr Citadely.

Sezóny 1
2017 - 2017

Ebrose byl už od mala přesvědčený o tom, že se z něj stane mistr. To se mu skutečně vyplnilo, i když není jasné, kdy nastoupil do učení v Citadele. Po nějaké době se z něj stal arcimistr a jeden z hlavních mistrů místního rady.

I když to tak nemusí na první pohled vypadat, tak Ebrose je poměrně vstřícný člověk, který všem rád pomůže. Rád tráví čas se svými studenty, kterým předává své znalosti a zkušenosti a nebojí se být upřímný. Zároveň je rád, když mu některý z jeho studentů pomáhá. Je sečtělý a prakticky v každé věci se vyzná.

první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Tato postava v třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tato postava ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

Tato postava v páté sérii nevystupuje

šestá série (Tanec s draky)

Tato postava v šesté sérii nevystupuje

sedmá série (Vichry zimy)

Samwell Tarly přichází do Citadely a seznamuje se s každodenní rutinou místních studentů. Hodně času tráví s Ebrosem, se kterým vede nejrůznější debaty. Ebrose ho často poučuje a snaží se mu pomoci. Když se ho ale Sam zeptá na bílé chodce, tak nic podobného s ním nechce řešit, protože na ně nevěří.

Po nějaké době se Sam dozví o tom, že se v Citadele nachází Jorah, který je nakažen šedým lupem. Když o tom řekne arcimistrovi, tak mu Ebrose zakáže ho léčit. Sam ho však neposlechne a netradiční metodou, kterou nalezl v knize, Joraha vyléčí. Ebrose je překvapen, že jeho metoda zafungovala, ale i tak se mu nelíbí, že Sam neposlechl jeho přání. Jorah je tak vyléčen a Sam musí pokračovat ve svém studiu.

Během jednoho zasedání rady mistrů se v místnosti objeví i Sam, který všem řekne, že hrozba bílých chodců musí být eliminována. Žádný mistr včetně Ebroseho ho však neposlechne. Sam se proto rozhodne Citadelu opustit.

osmá série (Sen o jaru)

Tato postava v osmé sérii nevystupuje

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Fat Tony

Dobre napisana a zahrata postava

28.9.2017 | 12:01:14
anca1103

Tak, další kousek z Harryho Pottera :D

27.9.2017 | 20:28:09
mar.st

Super týpek, Jim nezklamal

25.9.2017 | 17:41:15

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama