Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 312×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Harry Strickland

Harry Strickland

Kapitán Zlaté společnosti.

Sezóny 1
2019 - 2019

Harry Strickland je původem z Východních zemí a aktuální hlavou svého rodu. Podle všeho by se mělo jednat o velmi schopného bojovníka, který se v určitou chvíli přidal ke Zlaté společnosti. Po nějakém čase se tu vypracoval až na pozici kapitána.

Zlatá společnost je jakousi žoldnéřskou organizací působící ve Východních zemích. Jsou známi jak po celém Essosu, tak i v Západozemí. Jedná se o poměrně solidní žoldáky, které tvoří početné vojsko. Právě proto budí strach u svých nepřátel.

první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Tato postava v třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tato postava ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

Tato postava v páté sérii nevystupuje

šestá série (Tanec s draky)

Tato postava v sedmé sérii nevystupuje

sedmá série (Vichry zimy)

Tato postava v šesté sérii nevystupuje

osmá série (Sen o jaru)

Euron Greyjoy se plavil do Východních zemí, kde si promluvil s Harrym Stricklandem, kapitánem Zlaté společnosti. Euron dostal za úkol najmout žoldáky Zlaté společnosti, přičemž Harry mu na jeho nabídku kývl a následně s ním odplul do Západozemí.

V Západozemí se Harry setkává s královnou Cersei Lannister, která ho sice přivítá, ale posteskne si nad tím, že nepřivezl žádné slony. Harry jí vysvětlí, že přeprava slonů po moři by byla složitá, a proto dovezl „pouze“ své muže a koně.

Harry a jeho žoldáci jsou následně využiti během bitvy o Královo přístaviště, nicméně se žoldáci Zlaté společnosti moc nepředvedou. Všechny je sežehne drak Drogon, avšak Harry jeho útok přežije. Následně je ale zabit Šedým červem.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lord Okakek

S těma slonama si to po*ral :D

26.6.2019 | 14:47:38
Levascue

Nepřivezl slony, takže to máme za nula… :D

20.6.2019 | 22:35:34
SaDiablo

:D

20.6.2019 | 22:25:24
CoRnDuCK

Ten se ale ukázal, tyjo :D

20.6.2019 | 20:06:46
Arrow123

Proste MEME …

20.6.2019 | 16:17:31

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama