Game of Thrones (Hra o trůny) Lollys Stokeworth

Lollys Stokeworth

Lollys Stokeworth

Mladá šlechtična, která je zasnoubená s Bronnem z Černovody.

Sezóny 1
2015 - 2015

Lollys Stokeworth je nejmladší členkou bohatého rodu Stokeworthů. Bohatství tohoto rodu je velmi lákavé a právě k tomuto bohatství má nejblíž Bronn, který se díky Cersei Lannister zasnoubil s Lollys, o které mnoho lidí říká, že je hloupá.

Bronnův plán je, že si vezme Lollys za ženu a počká až zemře Tanda Stokeworth, matka Lollys a aktuální držitelka všeho bohatství rodu Stokeworthů. Když zemře, tak veškeré mění po ní získá její neplodná a svobodná dcera Falyse Stokeworth. Bronn má v plánu se ji nějak zbavit, aby tak získala veškeré bohatství místo ní Lollys, tím pádem by bohatství získal Bronn.


Lollys Stokeworth je…

  • dcerou Tandy Stokeworth
  • sestrou Falyse Stokeworth

první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Tato postava ve třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tato postava ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

Lollys a Bronn se prochází po pláži před rodným sídlem rodu Stokeworthů. Spolu se baví o rodinném dědictví a Lollys Bronnovi říká, že až zemře její matka, tak veškeré mění získá její starší sestra Falyse. Na to se Bronn jen ušklíbne a řekne, že se může stát cokoliv a nemusí to tak vůbec dopadnout.

Po chvíli se objevuje Jaime Lannister, který po Bronnovi chce, aby s ním jel na výpravu do Dorne. Bronnovi se pochopitelně nechce, proto mu Jaime řekne, že Cersei zrušila jeho zasnoubení a místo toho si Lollys vezme sera Willase Brackena. To se Bronnovi nelíbí, a tak mu Jaime řekne, že se to může ještě změnit, ale pokud chce, aby se to skutečně změnilo, tak Bronn musí s Jaimem jet do Dorne. Bronn souhlasí.

šestá série (Tanec s draky)

Tato postava v šesté sérii nevystupuje

sedmá série (Vichry zimy)

Tato postava v sedmé sérii nevystupuje

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
buldi

Tak to musí být bída o ženský,než tohle tak radši budu sám

25.4.2016 | 18:57:04
Kothy

kravka

4.8.2015 | 17:12:29

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Spin-off

Hru o trůny sice čeká poslední série, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž oficiálně objednala první spin-off, ve kterém zavítáme do daleké minulosti. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás