Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 312×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Yezzan zo Qaggaz

Yezzan zo Qaggaz

Jeden z hlavních otrokářů ze Zálivu otrokářů.

Sezóny 2
2015 - 2016

Yezzan zo Qaggaz je jedním z otrokářů, kteří se nacházejí ve Východních zemích v Zálivu otrokářů. Je členem rodu Qaggazů, vlastní menší bojové jámy a své otroky používá hlavně pro boje v bojových jámách.

Kromě pozice otrokáře se později dostal na pozici mluvčího za Dobré pány z Astaporu. Svým postavením se sice dostal do výšin, ale stále se jedná o níže urozeného muže, což mu někdy může způsobovat problémy.

první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Tato postava ve třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tato postava ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

Yezzan zo Qaggaz je přítomen u prodeje nových otroků, kde se rozhodne koupit Joraha Mormonta. Jorahův společník Tyrion Lannister začne naléhat, že musí být neustále po jeho boku, proto ukáže, čeho je schopen, což Yezzana zaujme a koupí ho.

Tyrion svému novému majiteli začne děkovat za to, co pro něj udělal, ale Yezzan ho uhodí, protože nemá takovou pozici, aby se s ním mohl vybavovat. Společně cestují do bojové jámy, kde se právě nachází Daenerys Targaryen a její snoubenec Hizdahr zo Loraq.

Jorah a Tyrion jsou díky královně osvobozeni, ale Dany nechce Joraha vidět, a proto jej vykazuje pryč. Jorah si to namíří přímo za Yezzanem, kterého požádá o to, aby mohl opět bojovat v bojových jámách.

šestá série (Tanec s draky)

Tyrion se rozhodne vyjednávat s představiteli měst ze Zálivu otrokářů. Jedním z nich je i Yezzan, který hovoří za Dobré pány z Astaporu. Na schůzi Yezzan vzpomíná na to, když kupoval Tyriona za velmi malou cenu. Nyní proti němu stojí jakožto rádce královny Daenerys.

Otrokáři sice přijmou Tyrionův návrh, ale následně připlují se svými flotilami a začnou ničit Meereen. Vše však zachrání Daenerys, která se po dlouhé době vrátila zpátky do města. Otrokáři jí oznamují, že nemá šanci, ale vše se otočí ve prospěch Daenerys. Šedý červ má zabít dva ze tří otrokářů, proto Razdal mo Eraz a Belicho Paenymion začnou říkat, ať zabijí Yezzana, který je jako jediný neurozený. Právě Yezzana jako jediného Šedý červ nezabije. Následně ho posílá zpátky, aby všem řekl o Danyině milosrdenství.

sedmá série (Vichry zimy)

Tato postava v sedmé sérii nevystupuje

osmá série (Sen o jaru)

Tato postava v osmé sérii nevystupuje

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
zroutik

nebejt jeho Tyrion už by nemusel žít :-)

5.7.2016 | 8:01:11
Tejkr

Je možný, že se mejlim, ale neměl Grey Worm zabít pouze jednoho z otrokářů a ne dva ???

5.7.2016 | 2:43:46
Germaister

Z těch 3 otrokářů asi nejsympatičtější a doufám že ho uvidíme aspon ještě jednou :) Docela zajímavej týpek :)

4.7.2016 | 19:20:13
WILLIAM_MOINSPIELD

Rozhodně lepší než tamti dva, vždycky jsem měl slabost pro neurozené a navíc se jako jedinný z nich může objevit i v budoucnu, i když neni důvod proč :D

4.7.2016 | 17:14:02

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama