Game of Thrones (Hra o trůny) Herci vzpomínají na natáčení seriálu Game of Thrones v 11minutovém videu

Herci vzpomínají na natáčení seriálu Game of Thrones v 11minutovém videu

Herci vzpomínají na natáčení seriálu Game of Thrones v 11minutovém videu

Už v pondělí nás čeká první díl poslední řady Hry o trůny. V tomto videu herci z tohoto seriálu vzpomínají na své začátky na place i na svou dlouhou cestu, kterou od té doby ušli. Video pochopitelně obsahuje i české titulky.

28 0
10.4.2019

Video si můžete pustit přes celou obrazovku přímo na stránkách portálu VideaČesky, kterému tímto děkujeme za překlad tohoto videa.

Diskuze /9

Whitewolf114

Nádherné video, úžasní herci kteří hrají skvělé postavy až už je to postava záporná nebo kladná či obojí… Tenhle seriál mi bude strašně chybět, začala jsem ho sledovat až těsně před sedmou řadou a nic jsem od tohoto seriálu nečekala a naopak jsem si ho ani nechtěla z neznámého důvodu pustit. Jakmile jsem dokoukala první řadu musela jsem si dát druhou a věděla jsem, že si rozhodně někoho musím oblíbit… Tenhle seriál končí a možná mi ukápne i nějaká ta slza už jen proto, že je konec ale ať je to jak chce, pro mě bude tenhle seriál nejlepším seriálem vůbec navždy, nic tak dobrého už na svět nepřijde podle mě a budu navždy vzpomínat a ještě si ho mnohokrát pustim… Tohle je dokonale promyšlený fantasy seriál a výběr herců naprosto dokonalý!

10.4.2019 | 14:09:16
Lucianna4

Skvělé!

10.4.2019 | 15:16:09
mateSKAtes

Fakt pěkný videjko , tohle by měl zkouknout každej fanda sice nesouhlasím s pár věcma který mě budou ležet v žaludku dlouho :D ale je to jen muj nazor :D Fakt se teším na poslední serii a hlavně na další seroš z tohodle universa jen mám fakt strach že se něco posere jak mimino a z toho užasnýho světa budeme mit prd.

10.4.2019 | 18:44:45
j&t&t

rozplakali ma :D

10.4.2019 | 18:50:51
sonulle

Já jsem teď zmítaná hormonální bouří, tak mě to skoro taky dojalo, zvlášť, když jsem viděla tu malou „havěť“ od Stárků :) , Lena to vystihla skvěle. Rory Mccann je úžasný člověk a má perfektní hlas, akorát nevím jestli mu věřit vše o tom jak jsou všichni úžasní, vycházejí spolu atd. Nedávno jsem viděla rozhovor Nikolaje a Gwendoline ve kterém jasně říkají, že když spolu natáčejí, tak jsou z nich všichni otrávení a vyhýbají se jim obloukem, protože mají mezi sebou spoustu názorových výměn. Tak jsem koukla ještě na dva rozhovory a musím říct, že se lidem kolem nich nedivím, plus oni jsou spolu noční můrou pro lidi, kteří dělají rozhovory, ne vážně jsem se hodně nasmála. Jinak souhlasím ten seriál je skvělý a bude chybět.

#7 mirako
11.4.2019 | 10:20:54
Wolfinator1

Kdo by chtěl jít s Ohařem na kuře a pivo jako já ? :D

#8 Svjatogor
11.4.2019 | 11:11:03
mirako

#5 sonulle: Mě teda ze všech možných interview přijdou v pohodě a společně jako noční můra mi rozhodně nepřipadají..

#9 sonulle
11.4.2019 | 11:16:33
Svjatogor

#6 Wolfinator1: S Tyrionem po hradech a zámcích v krajích tuzemských. Pokaždé si najdeme nevyšší věž a z ní se vychčijem. :-D

11.4.2019 | 11:50:18
sonulle

#7 mirako: Mně taky přijdou v pohodě a docela i vtipní. Jen jsem si řekla, že se lidem v jejím okolí nedivím a ne každý, kdo dělá rozhovory pobere jejich vztahovou dynamiku. Mám známého, se kterým neustále debatujeme , někdy se i dohadujeme,děláme si ze sebe legraci, jednou jsme se hádali u piva o tom, že ve světě neexistuje nic objektivního celé čtyři hodiny. Ostatní od stolu postupně odcházeli a druhý den jsme dostali souhrn témat, o kterých se můžeme bavit, když jdeme na pivo.

11.4.2019 | 14:31:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás