Gotham S02E11: Worse Than a Crime

S02E11: Worse Than a Crime

S02E11: Worse Than a Crime

Jim Gordon opět musí spojit síly s nebezpečnými zločinci, aby zachránil uneseného Bruce Waynea. Ze střetu s gothamskými padouchy rozhodně nevyváznou všichni se zdravou kůží.

cz sk
30.11.2015
4 510 000
44 minut

Scénář: Bruno Heller
Režie: Jeffrey Hunt

Foto: FOX

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Sorry ale Jim, Tucnak, Harvey, Selina, Alfred v jednom tymu? Klidne kazdej den. „Failure is not an option.“ – „What he said.“ – „As you like.“ (y) Daaamn konec s „here we are“ mi pripomelo Warriors (here we are don't turn away now / we are the warriors that built this town (from dust); nenapadne me, co by lip vystihovalo prave Jima a Tucnaka. Plus jsem team Harvey a schody. :D

15.7.2017 | 21:33:48
Wenjaba

Asi nej scéna byla ,jak Gordon spatřil Penguina a Riddlera spolu :D A Lee ta měla taky dobrý výraz ,když je všechny viděla pohromadě.

16.6.2017 | 21:01:34
slayerrrr

Luxus! Kde se to v Gothamu bere nepobírám!

16.3.2016 | 21:44:07
komcus

Gordon to zabil…doslova :D

webmaster
2.1.2016 | 12:45:09
awacs

Je mi z toho zima :D

15.12.2015 | 9:53:04
Kothy

Naprosto luxusni podzimni finale :)

11.12.2015 | 1:31:28
Spiker

ale jo, zvedá se to..dobré midseason finále..a pěknej teas na Viktora Friese ;)

10.12.2015 | 0:26:11
Cute_unicorn

Freeze na konci nadchnul pro druhou polovinu, výborné mid-finále. Pomaličku nám roste malí Batman, Riddlerova rozdvojená osobnost už se začíná spojovat v jednoho cvoka. Bylo to super problém pro mě byl Alfréd a Gordon. Asi jsem prostě moc zaseknut v předloze ale Jim nevystřeluje kulky z milosti a distingovaný Alfréd taky nebude skákat do popelářského vozu po tvrdém pěstním souboji. To prostě nejsem schopen skousnout…

9.12.2015 | 15:24:05
ElleJakobson

Dokonalý mid-finále! Pro mě zatím nejlepší za tenhle rok ze všech seriálů, na které koukám :D a to už je co říct. Galavan dostal, co si zasloužil a i Jim pochopil, že se občas musí překročit zákon, aby mohl zachránit nevinné lidi. Praštěný dědek se proletěl a Harvey vyšel schody :D co scéna s ním, to perla :3 jen ta část ve vězení, kdy se ta malá flundra pokoušela opět sbalit Bruce nebyla až tak moc zajímavá, teda do chvíle, kdy na ní Bruce vybalil, že jí to prokoukl. Sakra, ten kluk začíná batmanovatět :D a abych neopomenula Alfredovu hru na schovávanou s neslavným koncem, kdy se probudil ve vězení. A Nygmův výraz, když Lucius uhodnul jeho hádanku, to bylo k nezaplacení! Prostě dokonalý díl :3 kéž bych mohla dát víc než 100%, tohle by si to zaručeně zasloužilo.

redaktor
8.12.2015 | 14:50:09
Remi91

První polovina druhé sezony Gothamu ukázala, že ke komiksu se dá přistupovat znovu i trochu jinak, než jsme byli doposud zvyklý. Seriál se může opřít o výborné herecké výkony a příběh, který je spíše alternativní k své komiksové předloze. Můžeme tedy vždy čekat něco nového do zaběhnutých řádů. Konečně i Bruce se více ukázal a některými okamžiky milé překvapil. Jako charakter se stále vyvíjí. Největší pozornost ale zaslouží Gordon. Jeho přístup je stále drsnější. Podsvětí Gothamu na něm zanechává velkou stopu a on sám ví, že nemůže být pouze naivní idealista věřící v právní systém. Je to skvělý kontrast k novému šéfu GCPD. Někdo může namítnou, zda se Jim sám nestává tím, proti čemu bojuje.To už je otázka na dlouhou diskuzi, ale nikdo nemůžeme napadnout jeho snahu očistit město od grázlů.

webmaster
7.12.2015 | 14:10:00

Stav překladu

Epizoda S05E12: The Beginning...

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: TBS, NF, ION10, CRAVERS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás