Gotham Nový přírůstek do hereckého ansámblu

Nový přírůstek do hereckého ansámblu

Nový přírůstek do hereckého ansámblu

Server Entertainment Weekly dnes uvedl, že do Gothamu míří další herecká posila, a to v podobě Natalie Alyn Lind. Koho si zahraje a co už má za sebou, se dozvíte v článku.


12 0
17.7.2015

Natalie Alyn Lind ztvární v druhé řadě Gothamu, která začne 21. září, postavu Silver St. Cloud, průzračnou krásku s dokonalými způsoby hodných debutantky. Vzhledem k tomu, že jako malá přišla o oba rodiče, je nad míru pochopitelné, že najde sympatie u Bruce Waynea. Silver mu představí svého strýce Theo Galavana, filantropa-miliardáře, který bude kandidovat na statostu Gothamu. V něm Bruce nalezne otcovského přítele, ale co se týče Silver, ta nebude takovou, jaká se zdá.

Pokud zabrousíme do komiksových příběhů (jejichž následující popis obsahuje spoilery), zjistíme, že Silver St. Cloud je láskou Bruceova života. Nejprve s ní byl na počátku své „kariéry“ bdělého strážce, kdy však ona zpočátku nevěděla, že její milenec je zároveň gothamským rytířem, ale Bruce to před ní tajil opodstatněně. Když totiž Silver zjistila pravou totožnost své lásky, opustila Bruce, jak už to v superhrdinských příbězích bývá, protože se bála, že jej ztratí.


Zde však vztah těchto dvou ani zdaleka nekončí. Několik let po rozchodu se totiž vrací Silver St. Cloud do Gothamu se svým milencem, který je však nakonec kvůli svým ideálům zabit Jokerem, a to přes veškeré Batmanovy snahy.

Foto: DC Comics, Zonae

Přesto ale tato událost není pro Silver příliš tragická, jelikož vždy byla zamilovaná jen a pouze do Bruce Waynea, který ji také následně požádá o ruku a chce dokonce pověsit svou kápi na hřebík. Předtím se ale rozhodne ukázat svou Batcave dalšímu bdělému strážci, který se objevil v Gothamu, aby tak předal pomyslné žezlo bdělého strážce nad Gothamem. Z ochránce slabých se však vyklube Batmanův nepřítel a podřízne Batmanově milence hrdlo, a tak Temnému rytíři nezbývá, než se opět vrátit do ulic Gotham City a bojovat sám, neboť to jediné mu zbylo.

Natalie toho za sebou zatím vzhledem ke svému věku nemá tolik, její zatím největší rolí je Dana Caldwell z The Goldbergs. Sem tam jste ji mohli spatřit v epizodních rolích např. v Criminal Minds, iCarly, Flashpointu či One Tree Hill.

Diskuze /1

TheDarkKnight

Jinak mám takový tušení, že ten její komiksový příběh si s pár úpravama aplikoval Nolan na Rachel v TDK.

17.7.2015 | 22:54:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás