Gotham Příště uvidíte: Barbara se vrací

Příště uvidíte: Barbara se vrací

Příště uvidíte: Barbara se vrací

Sotva Jim Gordon očistil své jméno, zjevila se u jeho dveří Barbara. Opravdu mu chce pomoct s vyřešením vraždy Bruceových rodičů, nebo zase chystá nějaký podraz? To se dozvíme už v zítřejším osmnáctém díle druhé série.

18 0
18.4.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /8

Ratemus

no konečně, Galavan, Freeze,…ještě ten pořádnej Riddler a bude to super

#2 Beranir
18.4.2016 | 10:25:54
Beranir

#1 Ratemus: no podle mě je to právě naopak čím víc se postavy podobaj tomu co z náme z filmů a seriálů o batmanovi tím bližší je samotnej batman a podle toho co si pamatuju by měl Gotham bejt něco jako smallvile jakmile si Brucík nasadí kápi je konec seriálu.

18.4.2016 | 19:18:28
Baltik

Což tvůrci nechcou, aby se zde objevil Batman. Toho vidíme ve filmech, tvůrci se zaměřují na všechno ostatní.
Nicméně, každý detail, scéna, hudba apod., která se mi vybaví jako u Batmana, mi udělá velkou radost.

18.4.2016 | 20:14:02
alien vs predator

Ale třeba by to mohlo pokračovat jako batman v páté sérii a tak protože pc hry batmana a filmy batmana nejsou podle komiksů ale jsou udělaný úplně jinak. Nebo by mohli udělat seriál batman.

#5 Beranir
18.4.2016 | 22:39:01
Beranir

#4 alien vs predator: tvůrci jasně řekli že tohle má bejt prequel, já si taky přál aby smallville pokračoval i potom co konečně navlíkl to červenou kápi, Tom Welling pro mě navždy zůstane tím nejlepším supermanem ale takhle to tvůrci chtěli, zachytit cestu na vrchol a stejně to chtějí tvůrci Gothamu proto čím víc se blíží ta chvíle kdy se zrodí batman tím víc se blíží konec seriálu, ikdyž že jo money money money pokud by byl velkej požadavek nejspíš by udělali i něco s batmanem ale silně o tom pochybuju.

#6 michalkrajnak #7 Baltik
19.4.2016 | 0:19:54
michalkrajnak

#5 Beranir: nie tak uplne pravda. Gotham ma byt pribehom Jima Gordona kde si poziciali postavy z komixov batmana. Bruce je tam tiez ako vedlajsia postava. Vskutku aj charaktery zapornych postav (Freeze, Penguin, Riddler, Hugo,…) sa vyvinuli snad o desat rokov skor… Bruce ma asi 15 rokov a Batmanom sa stava v 30tke…

19.4.2016 | 1:57:30
Baltik

#5 Beranir: …ikdyž že jo Fish Fish Fish pokud by byl velkej požadavek… :D

19.4.2016 | 6:47:25
alien vs predator

Admini uděláte titulky ještě dneska ?

19.4.2016 | 12:16:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtvrtá série

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Postřehy: Cyrus Gold, Ledovec a nová přátelská dvojice

Finále série přineslo spoustu zvratů a nových příběhů. V pravidelných postřezích se zaměříme nejen na pravé jméno Butche Gilzeana, ale také na zajímavosti o hlavách démonů či novém klubu Oswalda Cobbelpota.

Nepřehlédněte

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Představitelé Jima a Lee jsou svoji

Herecký pár Ben McKenzie a Morena Baccarin zpečetil svou lásku svatbou. Kolegové z Gothamu si řekli své ano v Brooklynské botanické zahradě.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás