Gotham Příště uvidíte: Ivy chce ovládnout Gotham

Příště uvidíte: Ivy chce ovládnout Gotham

Příště uvidíte: Ivy chce ovládnout Gotham

Na scénu se vrací Ivy, která očaruje Bruce. Selina se kvůli tomu ocitá v nebezpečí, stejně jako celý Gotham. Scénář k deváté epizodě páté série napsal Ben McKenzie (Jim Gordon) a režírovala ji další herecká hvězda seriálu, Erin Richards (Barbara Kean).

6 0
4.3.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Ratemus

každou chvíli chce někdo vládnout Gothamu, padouši mají svůj prostor pak odejdou a přijde další a takhle pět řad…no a když už nelze něco vymyslet, tak prostě někdo uteče z Arkhamu a zase na pár dílů terorizuje Gotham nebo odejde a přijde další…sakra, jen čekám na Fish a její ukazováček

#2 Galaxymanko #3 ksanzi10
4.3.2019 | 21:31:10
Galaxymanko

#1 Ratemus: Tak o tom sú v podstate všetky komiksy všakže? Niekoho zatknú a zase utečie a zase inač a zase a zase a zase. :D Lepšie keď je antihero ktorý aj zabíja potom sa ich vracia len polovica, lebo aj keď v komikse zabiješ môže zase niekto ožiť…a zase a zase a zase. :D Nevravím, že je to zlé ale to je koncept.

5.3.2019 | 14:58:34
ksanzi10

#1 Ratemus: veľká škoda, že tam nie je

7.3.2019 | 12:30:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E12: The Beginning...

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @gongis, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: TBS, NF, ION10, CRAVERS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Gotham

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Postřehy a teorie

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Postřehy: Pět nezodpovězených otázek z finále

Seriál Gotham se s námi rozloučil závěrečnou epizodou nazvanou The Beginning… Následující poslední postřehy se zaměří na nevyřešené otázky i na pár trefných komiksových referencí.

Reklama

Kvíz

Velký kvíz k seriálu Gotham

Velký kvíz k seriálu Gotham

Už jsou to dva týdny, co nás opustil jeden z nejvýznamnějších komiksových seriálů posledních let. Proto je načase, abychom naposledy zavzpomínali na uplynulé roky. Zkuste si náš kvíz mapující všech pět sezón seriálu a dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Trailer k finále

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás