Harry Potter
93/100 - 57×

Harry Potter

Harry Potter, který celý svůj život vyrůstal u nudných Dursleyů, zjišťuje, že je slavný čaroděj, kterého zná celý kouzelnický svět. Harry za sebou nechává svět mudlů a vydává se do školy čar a kouzel v Bradavicích, kde čelí své nelítostné minulosti. Zjišťuje pravdu o smrti svých rodičů a dozvídá se o tajemném Vy-víte-kom.

VB | 2001 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Rupert Grint (Ron Weasley), Michael Gambon (starší Albus Brumbál), Ralph Fiennes (Tom Raddle), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Alan Rickman (Severus Snape), Eddie Redmayne (Mlok Scamander), Jude Law (mladší Albus Brumbál), Johnny Depp (první Gellert Grindelwald), Mads Mikkelsen (druhý Gellert Grindelwald), Ezra Miller (Credence Holokost), Maggie Smith (Minerva McGonagallová), Tom Felton (Draco Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black)

Nagini

Nagini

Dívka, která se dokáže proměnit na hada.

Sezóny 1
2018 - 2018

Základní informace:

Celé jméno: Nagini
Datum narození: Před rokem 1927
Místo narození: Indonésie
Čarodějnická krev: Žádná
Pracovní postavení: Zajatkyně v cirkuse

Filmy

Snaha pomoci příteli

Nagini je prokletá žena, která se dokáže přeměňoval z lidské podoby na hadí. Původně žila v Indonésii, kde byla chycena. Následně byla nucena být součástí cirkusového představení v čarodějnickém světě francouzské Paříže. K proměňování na hada ji tu nutili násilím.

Po čase se tu setkala s Credencem Holokostem, se kterým uprchla. Vzhledem k tomu, že si ho velmi oblíbila, se mu rozhodla pomoci nalézt jeho původ. Společně tedy cestovali po Paříži a hledali, kde a komu se Credence narodil. Po smrti služebné, která ho vychovávala jako malého, se Credence přidal na stranu Gellerta Grindelwalda, zatímco Nagini setrvala na straně dobra.

Foto: Warner Bros.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Jako na ženský nejsem, ale tady i já musela říct, že tohle je sexy hadice. … :D Myslím ale, že její čas v tom velkém příběhu teprve přijde… a bude skvělý

11.12.2018 | 13:57:50
Kothy

Jeji chvile teprve pride :)

9.12.2018 | 14:05:40
Jiri007

Dobrá a zajimavá postava, na mě pusobí klidně a mile a ke všem se chová slušně, jsem zvědav jestli ukažou jak se stane domacím mazlíčkem

redaktor
8.12.2018 | 21:02:06
Blackhand47XD

Nadbytečná postava

webmaster, grafik
8.12.2018 | 20:43:33

Aktuální film

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Premiéra: 6. dubna 2022
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling, Steve Kloves
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po více jak čtyřech letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět, hledat skvělá stvoření z kouzelnického světa a taktéž bojovat proti Grindelwaldovi

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filmy

Předchozí film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama