Heroes (Hrdinové) Co vše krátká ukázka potvrdila?

Co vše krátká ukázka potvrdila?

Co vše krátká ukázka potvrdila?

Včera jsme mohli vidět vůbec první ukázku záběrů z Heroes: Reborn. Co vše lze z této ukázky vyčíst?


10 0
8.6.2015

V únoru během Superbowlu bylo představeno první propagační video na nové Hrdiny a včera jsme mohli spatřit krátkou ukázku s prvními záběry. Už nějakou dobu ale víme, co nás má čekat v plnohotnotném traileru. Včerejší ukázka tyto zvěsti potvrzuje a navíc odhaluje i něco nového o schopnostech postav a zda se postaví na stranu dobra či zla.

Maskovaná hrdinka

Vůbec poprvé se v Hrdinech dočkáme maskovaného hrdiny. Když seriál v roce 2006 začal, nešlo mu upřít určitou podobnost s X-Men, ale zásadně se od nich odlišoval tím, že v seriálu nikdo nenavléká masky ani různé kostýmy. Nyní se ovšem situace mění a maskovaná osoba v ukázce je nejspíše, jak už bylo naznačeno dříve, Kiki Sukezane. Kiki bude hrát postavu jménem Miko Otomo a vsadil bych se, že se bude jednat o kladnou postavu, která bude bojovat proti těm, kteří chtějí lidi se schopnostmi odstranit.


Luke Collins v akci

Pokud jste pochybovali o dřívějším článku, že pár lidí už trailer na Hrdiny vidělo a jednalo se o novinářskou kachnu, tak nyní už těmto informacím můžete rozhodně věřit. V ukázce je přesně vidět to, co popis traileru odhaloval. Zachary Levi, který bude hrát postavu Luka Collinse, je na určitém skupinovém zasedání, které nedopadne příliš dobře a začne se tam střílet.

Další zápornou postavou bude herečka Judith Shekoni 

O postavě, kterou ztvární Judith Shekoni, se doposud nic nevědělo. Ukázka nám aspoň naznačila, zda se bude jednat o hrdinu nebo padoucha. V ukázce je totiž Judith viděna po boku s Lukem Collinsem, kdy společně začnou střílet na zatím neznámé lidi na zasedání skupiny. Je dost možné, že Judith bude pravou ruka Collinse a stejně jako Luke nemusí disponovat žádnou schopností.

Nová schopnost na obzoru

Asi největší oříšek na rozlousknutí je jeden z prvních záběrů, kdy neznámá postava pomocí nové schopnosti „přemisťuje“ jinou osobu. Myslím si, že přemisťovanou osobou klidně může být i Zachary Levi, ale díky špatné kvalitě videa to nelze jednoznačně určit. Dle mého názoru osoba, která schopnost vyvolává, je Gaitlin Green, ale může se jednat i o Robbieho Kaye.

Jaký máte pocit z první ukázky vy a všimli jste si něčeho zvláštního, co jsme my promeškali? Dejte nám vědět v komentářích.

FOTO: NBC

Diskuze /6

Hadas

caute budu se chytat kdyz jsem prechozi serie nevidel ?

#2 tom99
8.6.2015 | 21:02:16
tom99

#1 Hadas: Určitě. Seriál sice bude volně navazovat na předchozí čtyři série, ale naprostá většina postav bude nových. Příběh navíc bude také úplně nový. Seriál původně začal běžet v roce 2006, což už je poměrně dlouhá doba, a nyní rozhodně bude hledat nové fanoušky. Pokud ale máš čas, tak určitě doporučuji první sérii. Ta opravdu stojí za to :-)

#3 Hadas
webmaster
8.6.2015 | 21:15:37
Hadas

#2 tom99: no ja videl par dil a bylo to dobre ale to bylo v dobe nez sem poznal koukani na seriali s titulkami tak jsem videl jen par dilu v TV. A byli ty predchozi serie nejak zakoncene? nebo tohle bude uplne jiny pribeh. Nechci aby to byl serial kdeby se zadna zahada nevyresila

#4 tom99
8.6.2015 | 22:32:25
tom99

#3 Hadas: No, tady je to trošku těžší. Každá řada měla svůj vlastní příběh, který byl dovyprávěn do uzavřeného konce. Některé otázky v průběhu řad ale zůstaly, ostatně jak to bývá u stovky jiných seriálů, nezodpovězeny. Většinou se jedná o záhady, které měly nějakou spojitost s cestováním časem (např. kam se poděla Caitlin ve 2. řadě apod.).

#6 barahir
webmaster
8.6.2015 | 22:39:31
Hadas

no jeste casu dost tak se jeste rozhodnu. Uz to chce nejaky poradny sci-fi serial neco jako SGU nebo BSG

8.6.2015 | 22:46:16
barahir

#4 tom99: Sakra, ty máš paměť. :D

redaktor
8.6.2015 | 23:09:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !