Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Eric Thompson

Eric Thompson

Schopnost: žádná

Sezóny 3
2006 - 2010

Volume 1 – Genesis

Thompson je agent Společnosti Primatech, kolega a nadřízený Noaha Benneta. Když se dozví o tom, že Claire Bennetová objevila už své schopnosti, chce ji Thompson vrátit zpět Společnosti tak, jak to kdysi Noah domluvil s Kaitem Nakamurou. Noah se ale nechce své dcery vzdát a nepředává ji. V souboji Společnost versus Noah zatím vyhrává Noah, který zabije Thompsona a Primatech na čas setřásne ze svého dosahu.

Volume 3 – Villains

I když je Thompson mrtvý, je možné ho vidět v pohledu do minulosti, kdy chytl Meredith Gordonovou a Flinta Gordona, když dělali potíže a předváděli své schopnosti. U Meredith Thompson vycítí potenciál a rozhodne se z ní vycvičit agentku. Ta ale ukáže svou slabinu, osvobodí Flinta z vězení Společnosti a společně utečou. Thompson přesto Flinta s Meredith dopadne. Meredith ale nechá jít, protože ví, co Společnost udělala její dceři Claire.

Volume 5 – Redemption

V další vzpomínce se Thompson setkává s Noahem a pomalu ho verbuje do Společnosti. Ukáže mu svět, ve kterém žijí lidé se schopnostmi. Thompson zároveň Noahovi doporučí, ať si najde ženu, začne žít normální život a ne se stále soustředit pouze na život agenta. Takto máme možnost vidět Noahovy počátky ve Společnosti a postupné sbližování mezi ním a Thompsonem.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

On mi byl už od začátku hodně nesympatický a ani záchranou Meredith si mě nezískal.

5.3.2021 | 18:39:06
tom99

Záporáci zkrátka Ericovi jdou hrát skvěle :-)

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:51:09

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama