Heroes (Hrdinové) Eric Thompson

Eric Thompson

Eric Thompson

Schopnost: žádná

Sezóny 3
2006 - 2010

Volume 1 – Genesis

Thompson je agent Společnosti Primatech, kolega a nadřízený Noaha Benneta. Když se dozví o tom, že Claire Bennetová objevila už své schopnosti, chce ji Thompson vrátit zpět Společnosti tak, jak to kdysi Noah domluvil s Kaitem Nakamurou. Noah se ale nechce své dcery vzdát a nepředává ji. V souboji Společnost versus Noah zatím vyhrává Noah, který zabije Thompsona a Primatech na čas setřásne ze svého dosahu.

Volume 3 – Villains

I když je Thompson mrtvý, je možné ho vidět v pohledu do minulosti, kdy chytl Meredith Gordonovou a Flinta Gordona, když dělali potíže a předváděli své schopnosti. U Meredith Thompson vycítí potenciál a rozhodne se z ní vycvičit agentku. Ta ale ukáže svou slabinu, osvobodí Flinta z vězení Společnosti a společně utečou. Thompson přesto Flinta s Meredith dopadne. Meredith ale nechá jít, protože ví, co Společnost udělala její dceři Claire.


Volume 5 – Redemption

V další vzpomínce se Thompson setkává s Noahem a pomalu ho verbuje do Společnosti. Ukáže mu svět, ve kterém žijí lidé se schopnostmi. Thompson zároveň Noahovi doporučí, ať si najde ženu, začne žít normální život a ne se stále soustředit pouze na život agenta. Takto máme možnost vidět Noahovy počátky ve Společnosti a postupné sbližování mezi ním a Thompsonem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

On mi byl už od začátku hodně nesympatický a ani záchranou Meredith si mě nezískal.

5.3.2021 | 18:39:06
tom99

Záporáci zkrátka Ericovi jdou hrát skvěle :-)

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:51:09

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny