Heroes (Hrdinové)
83/100 - 168×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Meredith Gordon

Meredith Gordon

Schopnost: pyrokineze

Sezóny 2
2006 - 2009

Volume 1 – Genesis

Byla krátce milenkou Nathana Petrelliho, se kterým měla Claire. Meredith si ale myslela, že Claire zemřela při požáru. Až o mnoho let později, když už je Claire téměř dospělá dívka, se Meredith dozvídá o své ztracené dceři. Bohužel se nezachová jako správná matka a Claire je opět na vše sama. Nezískává oporu v Meredith, ani v Nathanovi.

Volume 3 – Villains

Když utečou nebezpeční uprchlíci ze sekce 5, Noah Bennet, který většinu z nich pochytal, přivolá Meredith, aby hlídala Claire. Claire se tak vůbec poprvé sbližuje se svou matkou a společnými silami třeba dopadnou loutkaře Erica Doylea. Když Sylar začne řádit v Primatechu, píchne Meredith adrenalin, která následně spálí celou budovu a zemře v budově.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Docela zajímavá osoba. Myslela jsem si, že malou Claire opustila schválně, ale nebylo to tak. Nevěděla, že je nesmrtelná a ten požár přežila. A dost mě překvapilo, jak dokázala skrýt svou smrt. A taky, jak své dceři docela hodně pomohla. Škoda jejího konce. :)

5.3.2021 | 18:33:48
tom99

Ve třetí sérii si dost spravila svou reputaci :-)

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:52:34

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama