Heroes (Hrdinové) Eric Doyle

Eric Doyle

Eric Doyle

Schopnost: ovládat lidí jako loutky

Sezóny 2
2008 - 2010

Volume 3 – Villains

Doyle je loutkař, který napáchal spoustu špatných činů, za které byl uvězněn ve Společnosti v sekci 5. Při hromadném útěku uteče i on a brzy se setkává se svojí dávnou láskou Meredith a její dcerou Claire, kterou si zejména oblíbí. Claire díky své chytrosti a především díky své schopnosti dokáže Doylea porazit a ten je následně zpět uvězněn v sekci 5. Po vyhoření Společnosti se ale Eric dostává na svobodu.

Volume 4 – Fugitives

V době, kdy naše hrdiny honí vláda, se Doyle vydává za Claire a prosí ji o vytvoření nové identity. I když novou identitu Doyle získá, do světa nezapadá především proto, že je to zvrácený psychopat, který se nikdy nenapraví. Claire ho svým způsobem lituje.


Volume 5 – Redemption

Doyle je loutkař a své uplatnění získá v Karnevalu, kam ho přivede Samuel Sullivan. Chvíli se zdá, že Doyle už skutečně není tak brutální, jaký kdysi býval, brzy se ale dozvíme, že je to pouze další pěšák, který slepě plní Samuelovy příkazy. V den, kdy chce Samuel celému světu ukázat, co výjimeční lidé umí, Doyle přinutí Emmu přivolat co nejvíce lidí do lunaparku. Sylar naštěstí Emmu zachrání a Doylea porazí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Cherry1824

Strašná postava. Už od začátku jsem ho neměla ráda. Nebyl to vyložený záporák, nicméně hrdina to rozhodně také nebyl. Prakticky to byla postava o ničem.

5.1.2016 | 20:33:43
tom99

Správný záporák. Škoda, že z něj nakonci udělali takovýho až moc opatrnýho člověka, který hledá domov…

webmaster, grafik
22.9.2015 | 17:04:21
Pepe891

Zvratený úchyl a záporak už na prvý pohľad.

20.5.2013 | 12:44:52

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny