Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Simone Deveaux

Simone Deveaux

Schopnost: žádná

Sezóny 1
2006 - 2007

Volume 1 – Genesis

Bývalá přítelkyně Isaaca Mendeze, rozešla se s ním kvůli tomu, že bral drogy, i když díky nim zvládal malovat budoucnost. Simone pracuje v galerii a prodává Isaacovi obrazy, jeho velkým fanouškem je Daniel Linderman, který ví o Isaacově daru a chce mít všechny obrazy, aby viděl, co se stane v budoucnosti. Simone má nemocného otce, o kterého se stará Peter Petrelli. Simone je nešťastnou náhodou zabita Isaacem, který se v té době neshodl s Peterem a pokusil se ho zabít. Místo toho ale zabije svou bývalou přítelkyni.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Něco mi na ni vadilo. Asi to, že na schopnosti nevěřila a chtěla Isaaca donutit, aby přestal brát drogy. Což chápu, ale nátlakem se ničeho nedocílí. Neseděla mi.

5.3.2021 | 18:47:02
Cherry1824

Opravdu mohu říct, že snad jedna z nejhorších postav. Vůbec mi nesedla. Můžeme sice říct, že je v 1. sérii víceméně důležitá, nicméně pro mě stále její role pokulhává.

13.8.2017 | 21:07:31

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama