Heroes (Hrdinové) Tracy Strauss

Tracy Strauss

Tracy Strauss

Schopnost: ovládání vody a ledu

Sezóny 2
2008 - 2010

Volume 3 – Villains

Tracy je dvojče Niki Sanders, její schopnost ji byla dána uměle doktorem Zimmermanem. Tracy naverbuje Nathana Petrelliho do týmu guvernéra Maldena, brzo ale s ním udržuje poměrně intimnější vztah. Tracy se přidá na stranu Arthura Petrelliho a pomůže mu vytvořit sérum, která dává všem obyčejným lidem schopnosti. I po smrti Arthura chce v jeho ďábelském plánu pokračovat, ale zastaví ji Hiro Nakamura a vzorec navždy zničí.

Volume 4 – Fugitives

Když vláda začne chytat všechny výjimečné lidi, Tracy je první z nich. Většinu času stráví v Budově 26, ale zachrání ji záhadný Rebel – Micah Sanders, který ví, že Tracy vypadá stejně jako jeho matka Niki, a chová k ní podobné city. Tracy se pro Micahu obětuje, nechá ho utéct z garáží a sama se vydává proti vládním agentům. Tracy zamrzává a lovec Emile Danko ji roztřílí na kousky.


Volume 5 – Redemption

Tracy přesto přežila a našla novou stránku své schopnosti – nyní dokáže ovládat i vodu. Tracy zpočátku touží vrátit se ke svému původnímu životu, ale po tom, co všechno prožila, už to tolik dobře nejde. Zkusí to v Karnevalu Samuela Sullivana, ale to nemá příliš dlouhého trvání. Nakonec se postaví proti Samuelovi a zachrání Noaha Benneta a jeho dceru téměř před jistou smrtí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ellyse

Skvělá.

1.2.2017 | 16:48:05
VampKošilka

Bestovka:D

11.6.2014 | 0:07:48

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny