Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Tracy Strauss

Tracy Strauss

Schopnost: ovládání vody a ledu

Sezóny 2
2008 - 2010

Volume 3 – Villains

Tracy je dvojče Niki Sanders, její schopnost ji byla dána uměle doktorem Zimmermanem. Tracy naverbuje Nathana Petrelliho do týmu guvernéra Maldena, brzo ale s ním udržuje poměrně intimnější vztah. Tracy se přidá na stranu Arthura Petrelliho a pomůže mu vytvořit sérum, která dává všem obyčejným lidem schopnosti. I po smrti Arthura chce v jeho ďábelském plánu pokračovat, ale zastaví ji Hiro Nakamura a vzorec navždy zničí.

Volume 4 – Fugitives

Když vláda začne chytat všechny výjimečné lidi, Tracy je první z nich. Většinu času stráví v Budově 26, ale zachrání ji záhadný Rebel – Micah Sanders, který ví, že Tracy vypadá stejně jako jeho matka Niki, a chová k ní podobné city. Tracy se pro Micahu obětuje, nechá ho utéct z garáží a sama se vydává proti vládním agentům. Tracy zamrzává a lovec Emile Danko ji roztřílí na kousky.

Volume 5 – Redemption

Tracy přesto přežila a našla novou stránku své schopnosti – nyní dokáže ovládat i vodu. Tracy zpočátku touží vrátit se ke svému původnímu životu, ale po tom, co všechno prožila, už to tolik dobře nejde. Zkusí to v Karnevalu Samuela Sullivana, ale to nemá příliš dlouhého trvání. Nakonec se postaví proti Samuelovi a zachrání Noaha Benneta a jeho dceru téměř před jistou smrtí.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Tracy jsem měla hodně ráda. Rozhodně radši než Niki. A jsem ráda, že zachránila a pomohla více lidem, než uškodila. Tak bych to nazvala. :)

5.3.2021 | 19:24:13
Ellyse

Skvělá.

1.2.2017 | 16:48:05
VampKošilka

Bestovka:D

11.6.2014 | 0:07:48

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama