Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Niki/Jessica Sanders

Niki/Jessica Sanders

Schopnost: rozdvojená osobnost/supersíla

Sezóny 2
2006 - 2008

Volume 1 – Genesis

Její temná polovina se jmenuje Jessica a má nadlidskou sílu. Niki jí nedokáže ovládat úplně stoprocentně a ta se tak projevuje v nečekaných chvílích. Spolu s D.L. Hawkinsem mají syna Micahu, který je také obdařen schopnostmi. Niki by pro něj udělala cokoliv. Niki se v minulosti zapletla s mafiánem Danielem Lindermanem a začala mu dlužit poměrně velké peníze. Celá situace se vyřeší, když její manžel D.L. Lindermana zabije.

Volume 2 – Generations

Když se Niki zbaví Jessicy, projeví se u ni nová osobnost, která ji začne ovládat. Niki se proto rozhodne vydat do Společnosti, aby ji zde začali léčit. Maury Parkman ve své iluzi Niki přinutí, aby si píchla virus Shanti. Mohinder Suresh Niki slíbí, že najde nový lék, ale Niki má svých vlastních potíží dost, když se její syn Micah a Monica Dawson dostanou do potíží. Niki sice oba zachrání, ale umírá v budově, která vybuchne. Niki má dvě identické sestry – Barbaru a Tracy Strauss.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Tak Niki jsem občas měla radši než Jessicu, ale pak byla chvíle, kdy to zase bylo obráceně. Ale přesto ani jedna mi k srdci nepřirostla vůbec.

5.3.2021 | 18:02:15
Cherry1824

Jessica byla naprosto příšerná. Jediný moment, kdy jsem ji byla vděčná, bylo když nakopala záporákům zadek. Niki byla taková loutka, neslaná, nemastná, ustrašená. Ale i přesto si časem mé srdce získaly – obě. A na konci Volume 2 mi i slzička uronila :').

13.8.2017 | 21:15:01
tom99

Niki byla zábavná pouze v první řadě, ve druhé už byla dost nudná…

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:55:18
Pepe891

Jedna z najlepších ženských postáv v seriály škoda že zomrela tak skoro.(aj keď herečka tam hrala ďalej ako iná postava)

20.5.2013 | 13:01:01

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama