His Dark Materials (Jeho temné esence)
88/100 - 96×

His Dark Materials(Jeho temné esence)

Hlavní hrdinka Lyra Belacqua žije v paralelním světě podobném tomu našemu. Vydává se na cestu, aby zachránila svého uneseného přítele a při této cestě zažije nejedno dobrodružství. Seriál je inspirován stejnojmennou knižní sérií Jeho temné esence.

VB | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | BBC One | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sian Clifford (Agentka Salmakia), Amber Fitzgerald-Woolfe (Ama), Bella Ramsey (Angelica), Kate Ashfield (Atal), Kobna Holdbrook-Smith (Balthamos), Simon Harrison (Baruch), Tyler Howitt (Billy Costa), Ariyon Bakare (Carlo Boreal), James Cosmo (Coram van Texel), Clarke Peters (Dr. Carne), Lia Williams (Dr. Cooper), Nina Sosanya (Elaine Parry), Terence Stamp (Giacomo Paradisi),

S03E04: Lyra and Her Death

S03E04: Lyra and Her Death

Lyra a Will cestují na nebezpečné místo, odkud se ještě nikdo nevrátil. Paní Coulterová se snaží překazit smrtící plán Magisteria.

cz sk
13.12.2022
59 minut

Info

Režie: Charles Martin
Scénář: Jack Thorne

Foto: BBC OneHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Ta Lyrina smrťanda, zajímavé. Jinak ta její a Willova linka za Rogerem mě moc nebere. Za to Coulterová a tajný plán Asriela jsou pěkně propracovaný. Lepší než zbylí děj. Ale je to furt protahovaný.

24.1.2023 | 7:39:20
captain

Astrální světy Kamaloky, alias očistce, vypadají teda jinak. Většinou. Tohle spíš připomínalo nějakou čekárnu v Matrixu. A ten Cháron, převozník, byl také jaksi divnej… A v Magistériu to pí Coulterové taky nešlo zrovna podle plánu?!

27.12.2022 | 12:38:51
Lex Luthor

Lyra musí učinit nemyslitelnou oběť, aby mohla překročit řeku do říše mrtvých

13.12.2022 | 20:37:08

Stav překladu

Epizoda S03E08: The Botanic Garden

cz100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Proč je název první knihy v USA nesprávný?

Proč je název první knihy v USA nesprávný?

Název pro první knihu, která je nazývána v ostatních zemích jako Nothern Lights, je v USA či v České republice zcela jiný. Proč se u nás jmenuje jako Zlatý kompas a někde jinde zase jinak, se dozvíte v následujícím článku.

Reklama

Knihy

JEHO TEMNÉ ESENCEKNIHA PRACHU

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama