How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) S09E24: Last Forever

S09E24: Last Forever

S09E24: Last Forever
cz sk
1.4.2014
13 130 000
22 minut

Velké finále HIMYM nám ukáže, jak to dopadlo s Robin a Barnym. Zjistíme, jestli se Marshall a Lily odstěhovali do Itálie a také jak Ted poznal Matku.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ludomyl

Ja nechápem ako sa toto mohlo niekomu páčiť – totálne nahovno, úplne niečo iné, ako celých 9 rokov budovali. Áno, niekedy okolo 4.-5. serie som mal dojem, že by mohli skončiť spolu, ale potom keď to začali vyťahovať aj v 8. a v 9., tak som totálne zúril a teraz ešte viac. 6 rokov som pravideľne s manželkou pozeral tento seriál a celých 6 rokov, teraz môže ísť dohája. To ako fakt??? Úplne zbytočná 9. séria. Úplne trápna 8. séria. a záverečná dvoj epizóda totálne hovno. Po skončení som si na chvíľu vydýchol a povedal – ale veď je apríl, a potom mi došlo, že v amerike ešte nie je a že to oni myslia fakt ako vážne. Trápne. 20% dávam len preto, že menej sa už nedá.

1.4.2014 | 10:19:58
ElektronickyOtisk

SPOILERS!!!!!!!!!!!! WHAT THE HELL? Opravdu extrémně se mi nelíbilo, co udělali na konci! Matka byla úplně odsunutá na druhou kolej, jako by tvůrci říkali „Ale jo, Ted měl taky nějakou manželku.“ Díly to byly hezké, ale prostě dávám za dva, protože jsem měl Tracy rád, celý ty roky jsem čekal, až jí Ted pozná, když jí konečně poznal, byla naprosto skvělá a byla to prostě „ona“. A když člověk čeká, že uvidí pár závěrečných momentů o tom, jak spolu stárnou, stejně jako se matka rychle objevila, rychle i zmizí a celý vztah Teda a matky vyzní úplně na prázdno, ne – je jen jakousi výplní, až si drahá tetička Robin usmyslí, že Tedík je přeci jen fajn. Všechny ty díly jako „Let Robin Go“ a podobně, X let tvůrci budují příběh, kde se Ted musí vzdát Robin sou ještě zbytečnější než kdy dřív. Celé dvě série jsou o Barneym a Robin a oni se pak v první minutách dalšího dílu rozvedou. Fuj fuj, konec se mi nelíbil ani za mák. Krásný seriál, spousta skvělých dílů, neodsuzuji nijak zásadně ani novější příběhy ale ten konec prostě … RRRR!!! Mě nevadí špatný konce, mě vadí když někdo několikrát převrátí několikaletý vývoj seriálů a pak je znovu obrátí celý na ruby v závěrečných 10ti minutách.

1.4.2014 | 9:55:36
KarasekA

Závěr byl skvěle udělaný, ale přesto jsem si to přál jinak. Skončilo to smutně.

1.4.2014 | 9:23:21
Katei

Jedno slovo: legendary!

redaktor
1.4.2014 | 8:18:20
Joachym

Ja nemam slov. Nemůžu ani pořádně psát, jak mám plný oči slz.

1.4.2014 | 5:19:23
Scrappak

Tak toto som nečakal. Naozaj krásne zakončenie seriálu :)

1.4.2014 | 3:48:38
Kubyk002

cožeeeee…néééééé :( :( :( Brečím jak malý Jarda… tak od půlky dílu jsem tušil, že to tak skončí, ale modlil jsem se ať to není pravda…

1.4.2014 | 3:08:11
onememory

Bude mi to chybět… : )

1.4.2014 | 3:02:22

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Stav překladu

Epizoda S09E24: Last Forever: Alternativní konec

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Frecklie, @IanParker a ThunderBlaze

Naše tipy:
Podívejte se na epizodu o Matce:

Zjistěte, jak to bude s budoucností Marshalla a Lily:

Nenechte si utéct svatbu Barneyho a Robin:

Hodinové finále série:

Reklama

Co čekat v déváté řadě?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Po natočení dvousté epizody proběhl rozhovor s tvůrci seriálu a ti lákají na zbývající epizody. Pozor článek obsahuje spoilery.

HOW I MET YOUR DAD

Dočkáme se spin-offu?

Dočkáme se spin-offu?

Každý populární seriál se dočkává svého spin-offu. Dočká se i Matka?

Reklama

Foto: Last Forever

Foto: Last Forever

Nejoblíbenější postava

Hlídejte si nás