How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) Co přinese zítřejší dvojepizoda?

Co přinese zítřejší dvojepizoda?

Co přinese zítřejší dvojepizoda?

Zítra nastane pro fanoušky seriálu Jak jsem poznal vaši matku velmi příjemný den. Nebude totiž odvysílána pouze jedna epizoda, ale hned epizody dvě.

0 0
17.12.2012

Obě epizody nesou název „The Final Page“ – „Poslední stránka“ a budou obsahovat mnoho zajímavého. Pro Vaši představu o jejich ději si můžete přečíst oficiální synopse obou epizod:

8×11 The Final Page – Part I:


Robin podniká kroky pro to, aby Patricii vyhodili z WWN, zatímco Marshall se snaží uhranout Barneyho. Později Ted pozve svého profesora architektury na otevření nové budovy GNB a Lily s Marshallem narazí na svého podivínského známého z vysoké školy.

8×12 The Final Page – Part II:

Přicházejí Vánoce a Ted bojuje s tím, jestli má Robin říct o Barneyho plánech s Patricií, zatímco Marshall a Lily shánějí vánoční dárek pro Marvina, ale kvůli tomu hrozí, že zničí všechno.

Pro fanoušky seriálu Buffy přemožitelka upírů bude jistě dobrou zprávou, že onoho podivína, kterého Marshall a Lily potkají bude hrát Seth Green, který po boku Alyson Hannigan hrál v již zmíněném upírském seriálu.

Je zajímavé, že Marshall a Lily mluví o této postavě, jako o „hrozivém Darylovi“ (podobnost se seriálem Walking Dead je čistě náhodná). Na otázku proč o něm takto jejich postavy hovoří odpověděli představitelé takto: „Nevíme proč. Asi prostě mysleli, že je to legrační, protože Darylova postava věří, že Marshall a Lily jsou s ním daleko větší kamarádi než ve skutečnosti a zatímco oni se posunuli dál a minulý život hodili za hlavu, on stále žije ze vzpomínek na jejich přátelství.“

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E25: Last Forever: Alternative End

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Frecklie, @IanParker a ThunderBlaze

Naše tipy:
Podívejte se na epizodu o Matce:

Zjistěte, jak to bude s budoucností Marshalla a Lily:

Nenechte si utéct svatbu Barneyho a Robin:

Hodinové finále série:

Co čekat v déváté řadě?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Co přinesou další epizody deváté řady?

Po natočení dvousté epizody proběhl rozhovor s tvůrci seriálu a ti lákají na zbývající epizody. Pozor článek obsahuje spoilery.

Reklama

HOW I MET YOUR DAD

Dočkáme se spin-offu?

Dočkáme se spin-offu?

Každý populární seriál se dočkává svého spin-offu. Dočká se i Matka?

Foto: Last Forever

Foto: Last Forever

Reklama

Nejoblíbenější postava

Hlídejte si nás