Kung Fu
64/100 - 5×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Ludi Lin (Kerwin Tan), Bradley Gibson (Joe Harper), Françoise Yip (Diana Soong), Chelsea Clark (Chloe Soong), Ronin Wong (Alfred Soong)

S02E02: Year of the Tiger: Part 2

S02E02: Year of the Tiger: Part 2

Uprostřed oslav lunárního Nového roku v Čínské čtvrti se Nicky pokouší své nově objevené sestřenici Mii pomoci s pochopením její nové skutečnosti. Zatímco Nicky a Evan sledují stopu týkající se jednoho z žoldáků Russella Tana, Henry dohlíží na Miu v komunitním centru. Ryan se seznamuje se Sebastianem, novým kuchařem v restauraci a Kerwina navštěvuje jeho sestra Juliet. Zhilan je donucena stanout své minulosti.

cz sk
16.3.2022
469 000
42 minut

Základní info:

Režie: Joe Menendez
Scénář: Peter Lalayanis & Ryan Johnson

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Vanessa Yao (Mia), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Annie Q (Juliette Tan), J.B. Tadena (Sebastian), Christina Ma (Mei-Xue – hlas), Edi Patterson (Gwen), Andrew Tinpo Lee (Frank), Fei Ren (Boazhai), Tristan Liu (Tony Kang),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
HellTsuku

Tak druhej díl je zase o něco slabší, tentokrát se zase moc řešila rodina, je sice pěkný že tu máme i něco o rodině, ale seriál se pořád jmenuje Kung Fu, nechci koukat prostě na seriál kde se 45 minut řeší rodiné vztahy a z toho 1 minuta má nějaký boj, nebo je o Kung Fu.

20.3.2022 | 10:51:27

Stav titulků

Epizoda S02E13: The Source

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino
Překlad druhé série: HBO Max

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu si vysloužilo brzké prodloužení

Kung Fu si vysloužilo brzké prodloužení

Ačkoliv má za sebou druhá série Kung Fu teprve dvě epizody, stanice The CW seriálu natolik důvěřuje, že mu už nyní naděluje objednávku třetí série. Lze předpokládat, že se další řady dočkáme na jaře 2023. Máte z této informace radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama