Kung Fu
65/100 - 8×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Christina Ma (Mei-Xue), Marissa Cuevas (Nadia)

Třetí řadu doplní herci z Legacies a Supernatural

Třetí řadu doplní herci z Legacies a Supernatural

Stanice The CW je známá i tím, že ráda obsazuje herce ze svých seriálů do nějakých dalších. A tento případ nastane i ve třetí sérii Kung Fu, do níž byli obsazeni herec z letos ukončeného Legacies a herečka ze Supernatural, který zase ukončil své vysílání před dvěma lety.

2 0
1.8.2022

Na The CW není neobvyklé, že herci z jednotlivých seriálů této stanice přecházejí z jednoho do druhého. Zmiňme například seriál Roswell, New Mexico, který je jakousi zastávkou pro herce ze seriálů The Vampire Diaries a The Originals, takoví herci Peyton List a Robbie Amell se přesunuli z The Tomorrow People do The Flash, Jared Padalecki a Lindsey Morgan zase získali hlavní role ve Walkerovi poté, co jejich seriály Supernatural a The 100 došly ke svému konci a když se zaměříme i na náš Kung Fu, tak i Olivia Liang (Nicky), do něj přešla po působení v Legacies. To zdaleka není výčet všech případů, jelikož došlo na mnohem víc. A zdaleka to nekončí, neboť nové přírůstky do třetí řady Kung Fu mají rovněž své kořeny v jiných seriálech z The CW.

Ze seriálu Supernatural do Kung Fu zavítá herečka Kim Rhodes, která je známá jako šerifka Jody Millsová. V našem seriálu ztvární postavu jménem Carrie, která je popisována jako zábavná profesionálka, která zastupuje velkou společnost, jež investuje do restaurací. A když tato firma projeví zájem o Harmony Dumplings, Mei-Li je rychle odmítá. Ale když mezi ní a Carrie vznikne nečekané přátelství, Mei-Li se otevře onomu možnému spojenectví.

(Kim měla působit i ve spin-offu Supernatural s názvem Wayward Sisters,
ten ale neprošel výběrem.)

Druhým novým přírůstkem se stane herec Ben Levin, který letos ukončil své působení v Legacies, kde ztvárňoval vlkodlaka Jeda. Zajímavostí pro vás může být, že jeho Jed měl chvíli vztah s postavou Alyssy, kterou hrála právě Olivia Liang. A tito herci spolu opět budou trávit spoustu času před kamerou, neboť Ben byl obsazen do role baristy/samozvance jménem Bo, který žije na druhé straně zátoky v Oaklandu. Je pohodový, chytrý a silný a ovládá spoustu stylů bojového umění. Jeho boj s kriminálníky jej zavede k Nicky a jejím sourozencům a je velmi natěšený se zapojit do dobrodružství Shenových a bojovat po Nickyině boku. Z tohoto popisu můžeme usuzovat, že Bo bude v Nickyině životě takovou náhradou za Henryho, který ukončil vztah s Nicky a rozhodl se vydat po vlastní cestě, aby zjistil více o tajemstvích své rodiny. Nicky tudíž bude potřebovat nějakého parťáka do svých bojů a Bo je žhavým kandidátem na zaplnění této pozice.

(Ben na sebe upoutal pozornost hlavně díky seriálu Legacies.)

Obě tyto postavy budou řazeny jako vedlejší, avšak měly by být velice důležité a tudíž bychom je měli vídat po celou dobu vysílání nové řady.

Zdroj: Deadline, Foto: The CW

Těšíte se na tyto dva herecké přírůstky?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E13: Beginning

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino
Překlad od druhé série: HBO Max

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Třetí řadu doplní herci z Legacies a Supernatural

Třetí řadu doplní herci z Legacies a Supernatural

Stanice The CW je známá i tím, že ráda obsazuje herce ze svých seriálů do nějakých dalších. A tento případ nastane i ve třetí sérii Kung Fu, do níž byli obsazeni herec z letos ukončeného Legacies a herečka ze Supernatural, který zase ukončil své vysílání před dvěma lety.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama