Nikki Stainesová

Nikki Stainesová

Manhattanská obhájkyně, která se stala obětí sexuálního útoku kolegy.

Sezóny 4
2003 - 2019

Nikki Stainesová je manhattanská obhájkyně, která několik let obhajovala ty, které zatkl Útvar pro zvláštní oběti. Víme, že byla kdysi vdaná a v roce 2019 se rozvedla. Má dceru Atticu.

V březnu 2019 byla sexuálně napadena právníkem jménem Rob Miller na policejní charitativním plese. Nikki chtěla po SVU, aby jí pomohli. To vedlo k tomu, že ji Miller pronásledoval a vyhrožoval jí a její dceři. Poté co jí zabil psa, odmítla proti němu svědčit. I když se ho bála, pomohla útvaru Millera zatknout za vraždu pubertální dívky.

Poté co byl Miller zatknut, Stainesová řekla Bensonové, že už nemůže být obhájkyní, jelikož nedokáže bránit sexuální násilníky poté, co byla sama znásilněna. Během soudu ji požádal Stone o pomoc. Neochotně souhlasila a dokázali tak poslat Millera do vězení.

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Překlad

Epizoda S23E22: A Final Call At Forlini's Bar

K seriálu nejsou tvořeny české titulky. Pravidelně se vysílá na stanicích Novy s českým dabingem.

Naposledy byla nadabovaná dvacátá třetí řada.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama