Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru)
82/100 - 141×

Lost in Space(Ztraceni ve vesmíru)

Rodina Robinsonových byla vyslána do vesmíru, aby založila novou kolonii. Když se nečekaně vychýlí z kurzu, jsou nuceni přistát na ztracené planetě. Jedná se o remake klasického sci-fi seriálu ze 60. let, který se dočkal v 90. letech i filmového zpracování.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Maxwell Jenkins (Will Robinson), Toby Stephens (John Robinson), Molly Parker (Maureen Robinson), Mina Sundwall (Penny Robinson), Taylor Russell (Judy Robinson), Brian Steele (Robot), Parker Posey (June Harris (Dr. Smithová)), Ignacio Serricchio (Don West), Sibongile Mlambo (Angela Goddard),

Angela Goddard

Angela Goddard

Jedna z přeživších, kteří čelili útoku na Resolute.

Sezóny 2
2018 - 2019

Angela je poměrně uzavřená postava. Společně se svým manželem se zúčastnili mise kolonizovat vesmír. V jednu chvíli byla však kolonizátorská loď napadena a její manžel byl během útoku zabit robotem.

Společně s Donem a doktorkou Smithovou se pokusili uniknout v Jupiteru, který při přistání havaroval a Angela utrpěla těžká zranění. Don ji však zachránil a dopravil do bezpečí, kde se dlouhou dobu snažila vzpamatovat z útoku a ze ztráty svého milovaného. To využila dr. Smithová, které se podařilo Angelu zmanipulovat, aby se postavila proti robotovi, který mohl za útok, a rodině Robinsonových.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Haras

Nic moc

9.12.2022 | 22:40:51

Do vesmíru přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Závěrečná řada

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama