Lost in Space Popis

Lost in Space

Lost in Space

Rodina Robinsonových byla vyslána do vesmíru, aby založila novou kolonii. Když se nečekaně vychýlí z kurzu, jsou nuceni přistát na ztracené planetě. Jedná se o remake klasického sci-fi seriálu ze 60. let, který se dočkal v 90. letech i filmového zpracování.

13. dubna 2018 vypustil Netflix všech deset epizod remaku klasického sci-fi seriálu ze 60. let, který se dočkal v 90. letech i filmového zpracování. Seriál vypráví o osudech rodiny Robinsonových. Ti cestují z umírající planety k lepším zítřkům. Jejich úkolem je založit vesmírnou kolonii, jenže cesta vesmírem se nečekaně zvrtne a jejich loď se vychýlí z kurzu a ztroskotá na neznámé planetě.

Robinsonovi nejsou jedinými lidmi, kteří na cizí planetě uvízli. Seznámí se zde s dalšími přeživšími a pokusí se společně najít způsob, jak zkontaktovat centrální loď zvanou Resolute, která o nich nemá žádné informace. Nástrahy planety, nové tváře a mimozemská návštěva všechno bohužel zkomplikuje.


(Máte odvahu připojit se na tuto cestu vesmírem? Foto: Netflix)

V hlavních rolích:

Plnohodnotný trailer k první sérii:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
koligali

Jako fanouška sci-fi zaměřeného hodně na vesmír a mimozemské okolky mě to velmi potěšilo. O vesmíru víme prakticky tak málo, že cokoliv si kdo vymyslí, má jistou pravděpodobnost ke skutečnosti… jde už jen o to, jak se to bude nám, divákům líbit. Seriál má hezký příběh, poutavou atmosféru i zápletku. Samozřejmě, jako každý seriál to má své mouchy, ale ukažte mi dokonalý seriál… Za mě 93%.

24.9.2018 | 10:28:12
Derfel Cadarn

Seriál pro všechny generace a nenudí. Počet dílů akorát, možná by se to dalo zvládnout i za míň. Herci i role OK, dokonce bych řekl, že v porovnání s ostatníma seriálama dělají méně idiotských rozhodnutí, nad kterýma člověk jen kroutí hlavou. Ano, mají dost smůly a potkává je spousta nehod, ale tomu se na neznámé planetě po havárii asi nemůžeme divit. Na druhou stranu zase mají neuvěřitelný štěstí a daří se jim to společně překonávat. Klišé o hlavním padouchovy se nevyhneme ani tady. Sice by o něm už mohlo být pro všechny jasno snad od 3. dílu, ale proč říkat ostatním, že mě tam nějaká ženská podrazila? Rozesmálo mě, když v jedné opravovací scéně na palubě modulu otevřou ve stěně skřínku a v ní jsou ventilový bloky od SMC. Dělám s nima, ale ve sci-fi bych tam čekal nějaký modrý krystal:-).

20.9.2018 | 12:41:16
hafacek

ta orientace na rodinu to shazuje tak o 40% takze davam 60% ;p

30.7.2018 | 19:42:54
fipil

Skvělé, moc se mi to líbilo. Mělo to spád, napětí, humor. Jasně, pokud bych na tom hledal chyby, našel bych je, ale já se prostě výborně bavil :-).

16.6.2018 | 22:10:15
ComixTom

Danger, Will Robinson

2.6.2018 | 15:27:59
Rik

Do bedny si tento seriál nedám a jen díky solidnímu vizuálu a občasné zábavnosti se možná na něj dodívám.

30.5.2018 | 12:47:04
Wulfi44

Na začátek je potřeba si uvědomit, že je to rodinný seriál. Nic víc a nic méně. To sebou samozřejmě nese spoustu klasických klišé, které mě často štvali, ale když to přejdu, tak Lost in Space je příjemný, dobře natočený seriál se skvělým vizuálem.

PS: Doufám, že nejsem jediný komu vzhled robota připomněl Gethy z Mass Effectu

17.5.2018 | 11:34:39
slayerrrr

Nebýt Tobyho tak bych sérii pravděpodobně kdesi v polovině zalomil.

7.5.2018 | 21:50:40
Venous4

super snad udelaj druhou radu

6.5.2018 | 3:11:09
Cloner

Dobrý seriál. Trošku změna od Hry o Trůny, The Walking Dead a dalších podobných, ale příjemná změna. Pěkná pohádka se spousty efekty nezamrzí.

4.5.2018 | 15:38:54

Recenze

Lost in Space očima redaktorů Edny

Lost in Space očima redaktorů Edny

Netflix letos přišel s remakem klasického rodinného sci-fi seriálu ze 60. let. Jak dopadla první řada dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Druhá série

Ve vesmíru se ztratíme i podruhé

Ve vesmíru se ztratíme i podruhé

Pouhý měsíc po premiéře první řady Lost in Space dal Netflix zelenou pokračování. Remake klasického seriálu ze 60. let u diváků zabodoval, takže se s Robinsonovými neloučíme. Těšíte se na druhou sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás