Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru) Popis

Lost in Space

Lost in Space

Rodina Robinsonových byla vyslána do vesmíru, aby založila novou kolonii. Když se nečekaně vychýlí z kurzu, jsou nuceni přistát na ztracené planetě. Jedná se o remake klasického sci-fi seriálu ze 60. let, který se dočkal v 90. letech i filmového zpracování.

13. dubna 2018 vypustil Netflix všech deset epizod remaku klasického sci-fi seriálu ze 60. let, který se dočkal v 90. letech i filmového zpracování. Seriál vypráví o osudech rodiny Robinsonových. Ti cestují z umírající planety k lepším zítřkům. Jejich úkolem je založit vesmírnou kolonii, jenže cesta vesmírem se nečekaně zvrtne a jejich loď se vychýlí z kurzu a ztroskotá na neznámé planetě.

Robinsonovi nejsou jedinými lidmi, kteří na cizí planetě uvízli. Seznámí se zde s dalšími přeživšími a pokusí se společně najít způsob, jak zkontaktovat centrální loď zvanou Resolute, která o nich nemá žádné informace. Nástrahy planety, nové tváře a mimozemská návštěva všechno bohužel zkomplikuje.


(Máte odvahu připojit se na tuto cestu vesmírem? Foto: Netflix)

V hlavních rolích:

Plnohodnotný trailer k první sérii:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GlidingFLy

Vnímám ten seriál jako romantické rodinné sci-fi pro 10+. Líbil se mi příběh, technicky i vizuálně dobré, chvílema najivní i úsměvné ale nějak mi to nevadilo. I druhá serie zůstala otevřená, domnívám se, že pokud bude třetí, měla by být konečná. Není to typ seriálu na věčné pokračování.

12.1.2020 | 10:12:27
choudys

1.série mě dost zklamala, scénáristi si s tím příběhem aspoň měli víc pohrát, je v ním hromada klišé, předvídatelných situací, zbytečnýho natahování, hrozné konverzace. O dvě epizody míň a max do 40min, bavilo by mě to víc. Vizuální stránka velmi pěkná, to je jediný pozitivum. Čekal jsem víc, na Netflix. 45%. 1.1.2020 – koment neměněn.
2.série je už více propracovaná. Ze začátku mi to připadalo jako první série, ale zkrácení dílů a upřesnění děje prospělo. Dali si víc záležet na dialozích, dělali míň divností a blbostí. Přemýšleli. A závěr je velmi dobrej, ne skvělej. Pokračování nám vysvětlí, proč maj všeci SARové v paměti vyryto: Will Robinson , Family . 75%. 5.1.2020

5.1.2020 | 2:58:54
otikk

Poslední řada z hlediska výpravy a scény naprosto špičková, ale ten děj možná někomu může vadít, že je až moc někdy překvapující, ale je to celý na tom postavený a nějak to funguje. Za mě plný počet opět.

webmaster
26.12.2019 | 14:21:43
MiqueEala

Robinsonovi jinak. Teda až na robota, který umí jedinou větu: „Nebezpečí, Wille Robinsone!“

Tak kde začít… Třeba u toho, že ať už dělají cokoliv, vždycky se u toho posere i ten nejmenší detail. U blbé projížďky se propadnout do dehtu. Když už zázrakem přežijí výbuch lodi, kde je trosky vyhodí do vesmíru a jim dochází kyslík, tak při vysílání nouzového signálu se to rozbije a technik u opravování oslepne. Ach jo. A celej seriál pořád dokola…

Pak samozřejmě nesmím zapomenout na tu hromadu nesmyslů. Mají rozepnuté bundy a odhalené obličeje v teplotách, kde voda do hloubky zamrzá během pár sekund. Jsou na neznámé planetě plné života, ale očividně tu neexistují bakterie. Sto kilový robot, který svou vahou bez problému zastaví půl tunové auto. A další text už sem nejde napsat.............

20.11.2019 | 18:11:11
koligali

Jako fanouška sci-fi zaměřeného hodně na vesmír a mimozemské okolky mě to velmi potěšilo. O vesmíru víme prakticky tak málo, že cokoliv si kdo vymyslí, má jistou pravděpodobnost ke skutečnosti… jde už jen o to, jak se to bude nám, divákům líbit. Seriál má hezký příběh, poutavou atmosféru i zápletku. Samozřejmě, jako každý seriál to má své mouchy, ale ukažte mi dokonalý seriál… Za mě 93%.

24.9.2018 | 10:28:12
Derfel Cadarn

Seriál pro všechny generace a nenudí. Počet dílů akorát, možná by se to dalo zvládnout i za míň. Herci i role OK, dokonce bych řekl, že v porovnání s ostatníma seriálama dělají méně idiotských rozhodnutí, nad kterýma člověk jen kroutí hlavou. Ano, mají dost smůly a potkává je spousta nehod, ale tomu se na neznámé planetě po havárii asi nemůžeme divit. Na druhou stranu zase mají neuvěřitelný štěstí a daří se jim to společně překonávat. Klišé o hlavním padouchovy se nevyhneme ani tady. Sice by o něm už mohlo být pro všechny jasno snad od 3. dílu, ale proč říkat ostatním, že mě tam nějaká ženská podrazila? Rozesmálo mě, když v jedné opravovací scéně na palubě modulu otevřou ve stěně skřínku a v ní jsou ventilový bloky od SMC. Dělám s nima, ale ve sci-fi bych tam čekal nějaký modrý krystal:-).

20.9.2018 | 12:41:16
hafacek

ta orientace na rodinu to shazuje tak o 40% takze davam 60% ;p

30.7.2018 | 19:42:54
fipil

Skvělé, moc se mi to líbilo. Mělo to spád, napětí, humor. Jasně, pokud bych na tom hledal chyby, našel bych je, ale já se prostě výborně bavil :-).

16.6.2018 | 22:10:15
ComixTom

Danger, Will Robinson

2.6.2018 | 15:27:59
Rik

Do bedny si tento seriál nedám a jen díky solidnímu vizuálu a občasné zábavnosti se možná na něj dodívám.

30.5.2018 | 12:47:04

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

Lost in Space očima redaktorů Edny

Lost in Space očima redaktorů Edny

Netflix letos přišel s remakem klasického rodinného sci-fi seriálu ze 60. let. Jak dopadla první řada dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás