Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru)
82/100 - 142×

Lost in Space(Ztraceni ve vesmíru)

Rodina Robinsonových byla vyslána do vesmíru, aby založila novou kolonii. Když se nečekaně vychýlí z kurzu, jsou nuceni přistát na ztracené planetě. Jedná se o remake klasického sci-fi seriálu ze 60. let, který se dočkal v 90. letech i filmového zpracování.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Maxwell Jenkins (Will Robinson), Toby Stephens (John Robinson), Molly Parker (Maureen Robinson), Mina Sundwall (Penny Robinson), Taylor Russell (Judy Robinson), Brian Steele (Robot), Parker Posey (June Harris (Dr. Smithová)), Ignacio Serricchio (Don West), Sibongile Mlambo (Angela Goddard),

Lost in Space

13. dubna 2018 vypustil Netflix všech deset epizod remaku klasického sci-fi seriálu ze 60. let, který se dočkal v 90. letech i filmového zpracování. Seriál vypráví o osudech rodiny Robinsonových. Ti cestují z umírající planety k lepším zítřkům. Jejich úkolem je založit vesmírnou kolonii, jenže cesta vesmírem se nečekaně zvrtne a jejich loď se vychýlí z kurzu a ztroskotá na neznámé planetě.

Robinsonovi nejsou jedinými lidmi, kteří na cizí planetě uvízli. Seznámí se zde s dalšími přeživšími a pokusí se společně najít způsob, jak zkontaktovat centrální loď zvanou Resolute, která o nich nemá žádné informace. Nástrahy planety, nové tváře a mimozemská návštěva všechno bohužel zkomplikuje.


(Máte odvahu připojit se na tuto cestu vesmírem? Foto: Netflix)

V hlavních rolích:

Plnohodnotný trailer k první sérii:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Krteček987654321

Super seriál už se nemůžu dočkat třetí série

13.8.2021 | 17:37:44
OndraHH

Nedá se na to dívat, plytké, hloupé, první série 40%, druhá nula

23.7.2020 | 7:19:11
xflori01

Seriál pro children. Strašlivě hloupoučké. Každou chvíli bych ty postavy zaškrtil. Nesympatický padouch. Jediné plus jsou ty dvě hezké dcerušky.

webmaster
26.6.2020 | 16:33:24
GlidingFLy

Vnímám ten seriál jako romantické rodinné sci-fi pro 10+. Líbil se mi příběh, technicky i vizuálně dobré, chvílema najivní i úsměvné ale nějak mi to nevadilo. I druhá serie zůstala otevřená, domnívám se, že pokud bude třetí, měla by být konečná. Není to typ seriálu na věčné pokračování.

12.1.2020 | 10:12:27
otikk

Poslední řada z hlediska výpravy a scény naprosto špičková, ale ten děj možná někomu může vadít, že je až moc někdy překvapující, ale je to celý na tom postavený a nějak to funguje. Za mě plný počet opět.

26.12.2019 | 14:21:43
MiqueEala

Robinsonovi jinak. Teda až na robota, který umí jedinou větu: „Nebezpečí, Wille Robinsone!“

Tak kde začít… Třeba u toho, že ať už dělají cokoliv, vždycky se u toho posere i ten nejmenší detail. U blbé projížďky se propadnout do dehtu. Když už zázrakem přežijí výbuch lodi, kde je trosky vyhodí do vesmíru a jim dochází kyslík, tak při vysílání nouzového signálu se to rozbije a technik u opravování oslepne. Ach jo. A celej seriál pořád dokola…

Pak samozřejmě nesmím zapomenout na tu hromadu nesmyslů. Mají rozepnuté bundy a odhalené obličeje v teplotách, kde voda do hloubky zamrzá během pár sekund. Jsou na neznámé planetě plné života, ale očividně tu neexistují bakterie. Sto kilový robot, který svou vahou bez problému zastaví půl tunové auto. A další text už sem nejde napsat.............

20.11.2019 | 18:11:11
koligali

Jako fanouška sci-fi zaměřeného hodně na vesmír a mimozemské okolky mě to velmi potěšilo. O vesmíru víme prakticky tak málo, že cokoliv si kdo vymyslí, má jistou pravděpodobnost ke skutečnosti… jde už jen o to, jak se to bude nám, divákům líbit. Seriál má hezký příběh, poutavou atmosféru i zápletku. Samozřejmě, jako každý seriál to má své mouchy, ale ukažte mi dokonalý seriál… Za mě 93%.

24.9.2018 | 10:28:12
Derfel Cadarn

Seriál pro všechny generace a nenudí. Počet dílů akorát, možná by se to dalo zvládnout i za míň. Herci i role OK, dokonce bych řekl, že v porovnání s ostatníma seriálama dělají méně idiotských rozhodnutí, nad kterýma člověk jen kroutí hlavou. Ano, mají dost smůly a potkává je spousta nehod, ale tomu se na neznámé planetě po havárii asi nemůžeme divit. Na druhou stranu zase mají neuvěřitelný štěstí a daří se jim to společně překonávat. Klišé o hlavním padouchovy se nevyhneme ani tady. Sice by o něm už mohlo být pro všechny jasno snad od 3. dílu, ale proč říkat ostatním, že mě tam nějaká ženská podrazila? Rozesmálo mě, když v jedné opravovací scéně na palubě modulu otevřou ve stěně skřínku a v ní jsou ventilový bloky od SMC. Dělám s nima, ale ve sci-fi bych tam čekal nějaký modrý krystal:-).

20.9.2018 | 12:41:16
hafacek

ta orientace na rodinu to shazuje tak o 40% takze davam 60% ;p

30.7.2018 | 19:42:54
fipil

Skvělé, moc se mi to líbilo. Mělo to spád, napětí, humor. Jasně, pokud bych na tom hledal chyby, našel bych je, ale já se prostě výborně bavil :-).

16.6.2018 | 22:10:15

Do vesmíru přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Závěrečná řada

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama