Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru) Debbie

Debbie

Debbie

Slepice nosící štěstí.

Sezóny 2
2018 - 2019

Slepička Debbie v první sérii sehrála velmi důležitou roli. Jakožto Donův mazlíček se stala poslem štěstěny. A štěstí opravdu hrálo na stranu toho, kdo byl blízko Debbie. Podařilo se jí zachránit Maureen před ďábelskými plány dr. Smithové. Od té doby její osud není dále zmapován, ale jedno víme jistě. Debbie je první zvíře, které přežilo cestu vesmírem a které se řadí mezi první návštěvníky cizí planety. Kam daleko to dotáhne tato kolonizátorka?

V původní televizní sérii ze šedesátek se žádná slepice Debbie neobjevovala, zato šimpanz Debbie, jiným jménem Bloop, se v seriálu dlouho držel.


(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pidalin

ta je z nich nejchytřejší

13.1.2020 | 8:11:08
Rodney1122

Teď jak je nová 2 serie, tak nejlepší scéna je, když debbie snaží rozbít zámek :D a k tomu Donuv komentář že to bude trvat 30 000 let :D

27.12.2019 | 14:06:10
ObiSnow

Mohla dostat více prostoru. :D

1.9.2018 | 16:20:21

Do vesmíru jedině přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Reklama

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Recenze

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Na konci prosince jsme se dočkali druhé řady rodinného sci-fi seriálu Lost in Space. Jak dopadlo pokračování dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás