Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru)
82/100 - 142×

Lost in Space(Ztraceni ve vesmíru)

Rodina Robinsonových byla vyslána do vesmíru, aby založila novou kolonii. Když se nečekaně vychýlí z kurzu, jsou nuceni přistát na ztracené planetě. Jedná se o remake klasického sci-fi seriálu ze 60. let, který se dočkal v 90. letech i filmového zpracování.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Maxwell Jenkins (Will Robinson), Toby Stephens (John Robinson), Molly Parker (Maureen Robinson), Mina Sundwall (Penny Robinson), Taylor Russell (Judy Robinson), Brian Steele (Robot), Parker Posey (June Harris (Dr. Smithová)), Ignacio Serricchio (Don West), Sibongile Mlambo (Angela Goddard),

S02E08: Unknown

S02E08: Unknown

Maureen stojí v čele vzpoury nutné k záchraně kolonistů ponechaných na planetě. Hastings je rozhodnutý jí vše překazit a využije k tomu Johna, kterému dá ultimátum. Penny a Will zatím doprovázejí Robota, který chce zachránit přítele.

sk
24.12.2019
43 minut

Scénář: Kari Drake, Katherine Collins
Režie: Jabbar Raisani

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Maureen a spol na můstku, i kapitánka to pochopila. Hastings udělal vlastně něco co nedává hlubší smysl, když se voda stejně čistí. WILLSAR zachraňuje nejen konstrukci Resolutu, ale i svého „spolubojovníka“ SARa z klece. Zatím nechápu Hastingse proč to všechno, ale to se snad dozvíme a jestli ne, tak je to zatím největší fail této série. Maureen válela.

Hastings ví něco co ostatní ne, proč mi připadá, že vlastně ty lidi na planetě zachránil, že by místo určení neexistovalo?

4.1.2020 | 19:35:26
KevSpa

Parádní díl.

webmaster, korektor
31.12.2019 | 6:53:50
RedRose

Ano, Hastingsuv tah vyvolava jeden velky otaznik, protoze v tuto chvili i zpusobem provedeni jednoduse nedava vubec zadny smysl… Vse ostatni naprosta spokojenost :-)

30.12.2019 | 2:21:10
dannymoro58

Ta Maureen je boží. :D

redaktor
26.12.2019 | 13:34:28
Sugar1

Heh, ženám fandím, ale chvíle, kdy matka běloška, za pomoci kámošky Asiatky a Afričanky přišly na můstek odstavit kapitánku Mexičanku/Indku, zatímco ta přes svou spojovatelku mluvila s hlavní inženýrkou, to už opravdu bilo do očí :-). Plán Hastingse, ve chvíli, kdy je všechno v pohodě a on se rozhodne prozradit, že fixluje se složkami, že má přístup tam kam nemá mít a že hodlá zabít několik lidí, pokud matka nezmění plány, načež znemožní komunikaci s matkou, tudíž jí to ani nemohou sdělit a pak se snaží aspoň sabotovat plán, který už prakticky vyšel, jen aby tam nechal 80 % posádky, no to mi poněkud nedával smysl. Robinsons mají štěstí, že všichni kolem nich jsou smysl nedávající pošuci, kteří produkují řadu šílených problémů, které následně můžeme řešit.

26.12.2019 | 7:58:33

Do vesmíru přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Závěrečná řada

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama