Lost in Space Maureen Robinson

Maureen Robinson

Maureen Robinson

Supermáma a hlava rodiny Robinsonových.

Sezóny 2
2018 - 2019

Maureen přišla s nápadem, že přihlásí svou rodinu do vesmírného programu. Specializuje se na fyziku a inženýrství a po přijetí se rychle vypracovala do role kapitána, jenže problém tkví v tom, že její děti nemuseli přijmout tak lehce jako ji. Největší problém měl Will, který nezvládal zachovat klid v krizových situacích a byl vyhodnocen jako nekvalifikovaný. Maureen proto zfalšovala výsledky, aby všechny její děti měly šanci na lepší život.

Je přesvědčená, že vyřeší každý problém, pokud se na chvíli zamyslí. Aby přišla na způsob, jak se dostat z neznámé planety, musela nějak zkontaktovat Resolute, což se jí nakonec povedlo. Oporu v těžkých situacích jí dělá John, který touží po obnově jejich vztahu. Svou roli mámy zvládá na jedničku, a kdybychom měli vyjmenovat věci, které Maureen nezvládne, tak to chvíli potrvá.


(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Recenze

Lost in Space očima redaktorů Edny

Lost in Space očima redaktorů Edny

Netflix letos přišel s remakem klasického rodinného sci-fi seriálu ze 60. let. Jak dopadla první řada dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Druhá série

Ve vesmíru se ztratíme i podruhé

Ve vesmíru se ztratíme i podruhé

Pouhý měsíc po premiéře první řady Lost in Space dal Netflix zelenou pokračování. Remake klasického seriálu ze 60. let u diváků zabodoval, takže se s Robinsonovými neloučíme. Těšíte se na druhou sérii?

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás