Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru) Maureen Robinson

Maureen Robinson

Maureen Robinson

Supermáma a hlava rodiny Robinsonových.

Sezóny 2
2018 - 2019

Maureen přišla s nápadem, že přihlásí svou rodinu do vesmírného programu. Specializuje se na fyziku a inženýrství a po přijetí se rychle vypracovala do role kapitána, jenže problém tkví v tom, že její děti nemuseli přijmout tak lehce jako ji. Největší problém měl Will, který nezvládal zachovat klid v krizových situacích a byl vyhodnocen jako nekvalifikovaný. Maureen proto zfalšovala výsledky, aby všechny její děti měly šanci na lepší život.

Je přesvědčená, že vyřeší každý problém, pokud se na chvíli zamyslí. Aby přišla na způsob, jak se dostat z neznámé planety, musela nějak zkontaktovat Resolute, což se jí nakonec povedlo. Oporu v těžkých situacích jí dělá John, který touží po obnově jejich vztahu. Svou roli mámy zvládá na jedničku, a kdybychom měli vyjmenovat věci, které Maureen nezvládne, tak to chvíli potrvá.


(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Do vesmíru jedině přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Reklama

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Recenze

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Na konci prosince jsme se dočkali druhé řady rodinného sci-fi seriálu Lost in Space. Jak dopadlo pokračování dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás