Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru) Robot

Robot

Robot

Nový kamarád a ochránce Willa.

Sezóny 2
2018 - 2019

Vesmírná ústředna čelila mimozemskému napadení, protože měli v zajetí něco, co jim nepatřilo. Právě dr. Smithová byla svědkem, jak robot zabíjel nevinné lidi. Později jeho loď ztroskotala na stejné planetě, kde uvízli Robinsonovi. Jeho pád byl tak nešťastný, že polovina těla (nohy) ležela na zemi u lodi, zatímco hlava se zbytkem těla uvízla na stromě. Přistání navíc vyvolalo požár a osud robota by byl tedy navždy zpečetěn.

Pomoc mu nabídl Will, který se ztratil při výpravě za magnesiem. Vyšplhal na strom, kde se na chvíli ukryl před požárem, a uřezal část větve, na které robot uvízl. Náznak krvežíznivosti vyprchal, robot se poddal novému začátku a přísahal ochraňovat svého zachránce Willa.


Will se však bál, že robot ublíží ostatním přeživším, a proto ho schoval do jeskyně, kde ho objevila dr. Smithová. Ta ho zmanipulovala a dostala na svou stranu, aby se mohla zachránit. Robot se však z jejího omámení nakonec probudil a stal se opět věrný svému dobrému přítelovi.

Robot se proslavil díky této hlášky: „Nebezpečí, Wille Robinsone!“

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
God of war

Frajer

12.10.2018 | 19:40:09

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

Lost in Space očima redaktorů Edny

Lost in Space očima redaktorů Edny

Netflix letos přišel s remakem klasického rodinného sci-fi seriálu ze 60. let. Jak dopadla první řada dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás