Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru)
82/100 - 141×

Lost in Space(Ztraceni ve vesmíru)

Rodina Robinsonových byla vyslána do vesmíru, aby založila novou kolonii. Když se nečekaně vychýlí z kurzu, jsou nuceni přistát na ztracené planetě. Jedná se o remake klasického sci-fi seriálu ze 60. let, který se dočkal v 90. letech i filmového zpracování.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Maxwell Jenkins (Will Robinson), Toby Stephens (John Robinson), Molly Parker (Maureen Robinson), Mina Sundwall (Penny Robinson), Taylor Russell (Judy Robinson), Brian Steele (Robot), Parker Posey (June Harris (Dr. Smithová)), Ignacio Serricchio (Don West), Sibongile Mlambo (Angela Goddard),

Robot

Robot

Nový kamarád a ochránce Willa.

Sezóny 3
2018 - 2021

Vesmírná ústředna čelila mimozemskému napadení, protože měli v zajetí něco, co jim nepatřilo. Právě dr. Smithová byla svědkem, jak robot zabíjel nevinné lidi. Později jeho loď ztroskotala na stejné planetě, kde uvízli Robinsonovi. Jeho pád byl tak nešťastný, že polovina těla (nohy) ležela na zemi u lodi, zatímco hlava se zbytkem těla uvízla na stromě. Přistání navíc vyvolalo požár a osud robota by byl tedy navždy zpečetěn.

Pomoc mu nabídl Will, který se ztratil při výpravě za magnesiem. Vyšplhal na strom, kde se na chvíli ukryl před požárem, a uřezal část větve, na které robot uvízl. Náznak krvežíznivosti vyprchal, robot se poddal novému začátku a přísahal ochraňovat svého zachránce Willa.

Will se však bál, že robot ublíží ostatním přeživším, a proto ho schoval do jeskyně, kde ho objevila dr. Smithová. Ta ho zmanipulovala a dostala na svou stranu, aby se mohla zachránit. Robot se však z jejího omámení nakonec probudil a stal se opět věrný svému dobrému přítelovi.

Robot se proslavil díky této hlášky: „Nebezpečí, Wille Robinsone!“

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
God of war

Frajer

12.10.2018 | 19:40:09

Do vesmíru přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Závěrečná řada

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama