Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru)
82/100 - 142×

Lost in Space(Ztraceni ve vesmíru)

Rodina Robinsonových byla vyslána do vesmíru, aby založila novou kolonii. Když se nečekaně vychýlí z kurzu, jsou nuceni přistát na ztracené planetě. Jedná se o remake klasického sci-fi seriálu ze 60. let, který se dočkal v 90. letech i filmového zpracování.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Maxwell Jenkins (Will Robinson), Toby Stephens (John Robinson), Molly Parker (Maureen Robinson), Mina Sundwall (Penny Robinson), Taylor Russell (Judy Robinson), Brian Steele (Robot), Parker Posey (June Harris (Dr. Smithová)), Ignacio Serricchio (Don West), Sibongile Mlambo (Angela Goddard),

Judy Robinson

Judy Robinson

Nejstarší dítě z Maureeniného prvního manželství.

Sezóny 3
2018 - 2021

Judy je nejstarší dítě z rodiny Robinsonových. Pochází z Maureeniného prvního manželství, které se bohužel rozpadlo. Svého biologického otce nikdy nepoznala a ani tu možnost mít nikdy nebude. Zato John ji přijal jako za svou vlastní a staral se o ni, jak nejlíp uměl.

Judy je jediná vyškolená lékařka, která se snaží za každou cenu zahraňovat životy. Odvaha a sebejistota ji opustila po nešťastné nehodě, kdy se potopila do zamrzající vody a nestíhala vyplavat zpátky na břeh. Doslova uvízla v ledu, a to se podepsalo na její psychické stránce. Boj o život samozřejmě vyhrála s pomocí Willova nového mechanického kamaráda a strach z této události zahnala zpátky na temnou stranu.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Do vesmíru přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Závěrečná řada

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama