Lost in Space Judy Robinson

Judy Robinson

Judy Robinson

Nejstarší dítě z Maureeniného prvního manželství.

Sezóny 2
2018 - 2019

Judy je nejstarší dítě z rodiny Robinsonových. Pochází z Maureeniného prvního manželství, které se bohužel rozpadlo. Svého biologického otce nikdy nepoznala a ani tu možnost mít nikdy nebude. Zato John ji přijal jako za svou vlastní a staral se o ni, jak nejlíp uměl.

Judy je jediná vyškolená lékařka, která se snaží za každou cenu zahraňovat životy. Odvaha a sebejistota ji opustila po nešťastné nehodě, kdy se potopila do zamrzající vody a nestíhala vyplavat zpátky na břeh. Doslova uvízla v ledu, a to se podepsalo na její psychické stránce. Boj o život samozřejmě vyhrála s pomocí Willova nového mechanického kamaráda a strach z této události zahnala zpátky na temnou stranu.


(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Recenze

Lost in Space očima redaktorů Edny

Lost in Space očima redaktorů Edny

Netflix letos přišel s remakem klasického rodinného sci-fi seriálu ze 60. let. Jak dopadla první řada dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Druhá série

Ve vesmíru se ztratíme i podruhé

Ve vesmíru se ztratíme i podruhé

Pouhý měsíc po premiéře první řady Lost in Space dal Netflix zelenou pokračování. Remake klasického seriálu ze 60. let u diváků zabodoval, takže se s Robinsonovými neloučíme. Těšíte se na druhou sérii?

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás