Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru) Judy Robinson

Judy Robinson

Judy Robinson

Nejstarší dítě z Maureeniného prvního manželství.

Sezóny 2
2018 - 2019

Judy je nejstarší dítě z rodiny Robinsonových. Pochází z Maureeniného prvního manželství, které se bohužel rozpadlo. Svého biologického otce nikdy nepoznala a ani tu možnost mít nikdy nebude. Zato John ji přijal jako za svou vlastní a staral se o ni, jak nejlíp uměl.

Judy je jediná vyškolená lékařka, která se snaží za každou cenu zahraňovat životy. Odvaha a sebejistota ji opustila po nešťastné nehodě, kdy se potopila do zamrzající vody a nestíhala vyplavat zpátky na břeh. Doslova uvízla v ledu, a to se podepsalo na její psychické stránce. Boj o život samozřejmě vyhrála s pomocí Willova nového mechanického kamaráda a strach z této události zahnala zpátky na temnou stranu.


(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Do vesmíru jedině přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Reklama

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Recenze

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Na konci prosince jsme se dočkali druhé řady rodinného sci-fi seriálu Lost in Space. Jak dopadlo pokračování dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás