Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru) Don West

Don West

Don West

Pašerák a pilot odsuzující kolonizaci vesmíru.

Sezóny 2
2018 - 2019

Don West je skvělým odborníkem a pilotem, když dojde na akci ve vesmíru. Společně s jinou ženou a doktorkou Smithovou utekli v Jupiteru 18, když jejich základna zvaná Resolute byla napadená nezvanými hosty. Jeho přivlastněný Jupiter havaroval na neznámé planetě a Angela při nárazu na povrch vypadla z lodě a zůstala v bezvědomí. Zůstala mu tedy jen nejlepší slepičí kamarádka Debbie a prolhaná dr. Smithová, která ho několikrát obelstila. Don je právě ten člověk, který zjistil pravdu o dr. Smithové.

Srdce má však ze zlata a Angelu se mu povedlo zachránit. Nikdy se nezajímal o kolonizaci vesmíru, ba je přímo znechucený pouhou myšlenkou z úspěšnosti akce. Aby si bokem vydělal, tak pašoval v trupu lodi svou milovanou Lagavulin Whisky. U Robinsonů však našel rodinu, kterou si vždycky přál.


(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
HanuliliFilakovska

Tuhle postavu mám opravdu ráda, jeho vtip a srdce ze zlata, jak píší. A navíc je to fešák :)

27.12.2019 | 3:27:11

Do vesmíru jedině přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Reklama

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Recenze

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Na konci prosince jsme se dočkali druhé řady rodinného sci-fi seriálu Lost in Space. Jak dopadlo pokračování dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás