Lost in Space Don West

Don West

Don West

Pašerák a pilot odsuzující kolonizaci vesmíru.

Sezóny 2
2018 - 2019

Don West je skvělým odborníkem a pilotem, když dojde na akci ve vesmíru. Společně s jinou ženou a doktorkou Smithovou utekli v Jupiteru 18, když jejich základna zvaná Resolute byla napadená nezvanými hosty. Jeho přivlastněný Jupiter havaroval na neznámé planetě a Angela při nárazu na povrch vypadla z lodě a zůstala v bezvědomí. Zůstala mu tedy jen nejlepší slepičí kamarádka Debbie a prolhaná dr. Smithová, která ho několikrát obelstila. Don je právě ten člověk, který zjistil pravdu o dr. Smithové.

Srdce má však ze zlata a Angelu se mu povedlo zachránit. Nikdy se nezajímal o kolonizaci vesmíru, ba je přímo znechucený pouhou myšlenkou z úspěšnosti akce. Aby si bokem vydělal, tak pašoval v trupu lodi svou milovanou Lagavulin Whisky. U Robinsonů však našel rodinu, kterou si vždycky přál.


(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Recenze

Lost in Space očima redaktorů Edny

Lost in Space očima redaktorů Edny

Netflix letos přišel s remakem klasického rodinného sci-fi seriálu ze 60. let. Jak dopadla první řada dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Druhá série

Ve vesmíru se ztratíme i podruhé

Ve vesmíru se ztratíme i podruhé

Pouhý měsíc po premiéře první řady Lost in Space dal Netflix zelenou pokračování. Remake klasického seriálu ze 60. let u diváků zabodoval, takže se s Robinsonovými neloučíme. Těšíte se na druhou sérii?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás