Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru)
82/100 - 142×

Lost in Space(Ztraceni ve vesmíru)

Rodina Robinsonových byla vyslána do vesmíru, aby založila novou kolonii. Když se nečekaně vychýlí z kurzu, jsou nuceni přistát na ztracené planetě. Jedná se o remake klasického sci-fi seriálu ze 60. let, který se dočkal v 90. letech i filmového zpracování.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Maxwell Jenkins (Will Robinson), Toby Stephens (John Robinson), Molly Parker (Maureen Robinson), Mina Sundwall (Penny Robinson), Taylor Russell (Judy Robinson), Brian Steele (Robot), Parker Posey (June Harris (Dr. Smithová)), Ignacio Serricchio (Don West), Sibongile Mlambo (Angela Goddard),

Don West

Don West

Pašerák a pilot odsuzující kolonizaci vesmíru.

Sezóny 3
2018 - 2021

Don West je skvělým odborníkem a pilotem, když dojde na akci ve vesmíru. Společně s jinou ženou a doktorkou Smithovou utekli v Jupiteru 18, když jejich základna zvaná Resolute byla napadená nezvanými hosty. Jeho přivlastněný Jupiter havaroval na neznámé planetě a Angela při nárazu na povrch vypadla z lodě a zůstala v bezvědomí. Zůstala mu tedy jen nejlepší slepičí kamarádka Debbie a prolhaná dr. Smithová, která ho několikrát obelstila. Don je právě ten člověk, který zjistil pravdu o dr. Smithové.

Srdce má však ze zlata a Angelu se mu povedlo zachránit. Nikdy se nezajímal o kolonizaci vesmíru, ba je přímo znechucený pouhou myšlenkou z úspěšnosti akce. Aby si bokem vydělal, tak pašoval v trupu lodi svou milovanou Lagavulin Whisky. U Robinsonů však našel rodinu, kterou si vždycky přál.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Haras

Jak může někdo tohoto člověka nesnášet. Super postava

9.12.2022 | 22:40:32
SaSy

Super postava :D

6.5.2021 | 23:30:06
HanuliliFilakovska

Tuhle postavu mám opravdu ráda, jeho vtip a srdce ze zlata, jak píší. A navíc je to fešák :)

27.12.2019 | 3:27:11

Do vesmíru přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Závěrečná řada

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama