Lost in Space John Robinson

John Robinson

John Robinson

Bývalý voják a otec rodiny Robinsonových.

Sezóny 2
2018 - 2019

John si v seriálu prošel největší proměnou. Jakožto vojenský veterán byl často mimo domov, a tak se s dětmi a milující manželkou odcizili. John tak musí všem ukázat, že je schopný čehokoliv a zvládne se o svou rodinu postarat, i když ztroskotá s vesmírnou lodí na jiné planetě. Najít si ztracené místo v rodině byl pro něj prioritní úkol.

Nejtěžší však bylo najít si cestu ke své nevlastní dceři Judy, která utrpěla traumatizující zážitek, když uvízla pod ledem a bojovala každou sekundu o svůj život. Povedlo se mu obnovit vztah s Maureen, když uvízli ve vozítku, které se potápělo v tekutině připomínající pohyblivý písek. Největší starost mu však dělá Willův nový mechanický kamarád. John je však dobrák od kosti a ani řízení vesmírné lodi, o které ví jen pramálo, ho nezastaví stavět se kvůli rodině k lepším zítřkům.


(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

<3

webmaster, korektor
10.8.2018 | 5:00:27

Recenze

Lost in Space očima redaktorů Edny

Lost in Space očima redaktorů Edny

Netflix letos přišel s remakem klasického rodinného sci-fi seriálu ze 60. let. Jak dopadla první řada dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Druhá série

Ve vesmíru se ztratíme i podruhé

Ve vesmíru se ztratíme i podruhé

Pouhý měsíc po premiéře první řady Lost in Space dal Netflix zelenou pokračování. Remake klasického seriálu ze 60. let u diváků zabodoval, takže se s Robinsonovými neloučíme. Těšíte se na druhou sérii?

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás