Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru) John Robinson

John Robinson

John Robinson

Bývalý voják a otec rodiny Robinsonových.

Sezóny 2
2018 - 2019

John si v seriálu prošel největší proměnou. Jakožto vojenský veterán byl často mimo domov, a tak se s dětmi a milující manželkou odcizili. John tak musí všem ukázat, že je schopný čehokoliv a zvládne se o svou rodinu postarat, i když ztroskotá s vesmírnou lodí na jiné planetě. Najít si ztracené místo v rodině byl pro něj prioritní úkol.

Nejtěžší však bylo najít si cestu ke své nevlastní dceři Judy, která utrpěla traumatizující zážitek, když uvízla pod ledem a bojovala každou sekundu o svůj život. Povedlo se mu obnovit vztah s Maureen, když uvízli ve vozítku, které se potápělo v tekutině připomínající pohyblivý písek. Největší starost mu však dělá Willův nový mechanický kamarád. John je však dobrák od kosti a ani řízení vesmírné lodi, o které ví jen pramálo, ho nezastaví stavět se kvůli rodině k lepším zítřkům.


(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

<3

webmaster, korektor
10.8.2018 | 5:00:27

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

Lost in Space očima redaktorů Edny

Lost in Space očima redaktorů Edny

Netflix letos přišel s remakem klasického rodinného sci-fi seriálu ze 60. let. Jak dopadla první řada dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás