Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru)
82/100 - 141×

Lost in Space(Ztraceni ve vesmíru)

Rodina Robinsonových byla vyslána do vesmíru, aby založila novou kolonii. Když se nečekaně vychýlí z kurzu, jsou nuceni přistát na ztracené planetě. Jedná se o remake klasického sci-fi seriálu ze 60. let, který se dočkal v 90. letech i filmového zpracování.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Maxwell Jenkins (Will Robinson), Toby Stephens (John Robinson), Molly Parker (Maureen Robinson), Mina Sundwall (Penny Robinson), Taylor Russell (Judy Robinson), Brian Steele (Robot), Parker Posey (June Harris (Dr. Smithová)), Ignacio Serricchio (Don West), Sibongile Mlambo (Angela Goddard),

John Robinson

John Robinson

Bývalý voják a otec rodiny Robinsonových.

Sezóny 3
2018 - 2021

John si v seriálu prošel největší proměnou. Jakožto vojenský veterán byl často mimo domov, a tak se s dětmi a milující manželkou odcizili. John tak musí všem ukázat, že je schopný čehokoliv a zvládne se o svou rodinu postarat, i když ztroskotá s vesmírnou lodí na jiné planetě. Najít si ztracené místo v rodině byl pro něj prioritní úkol.

Nejtěžší však bylo najít si cestu ke své nevlastní dceři Judy, která utrpěla traumatizující zážitek, když uvízla pod ledem a bojovala každou sekundu o svůj život. Povedlo se mu obnovit vztah s Maureen, když uvízli ve vozítku, které se potápělo v tekutině připomínající pohyblivý písek. Největší starost mu však dělá Willův nový mechanický kamarád. John je však dobrák od kosti a ani řízení vesmírné lodi, o které ví jen pramálo, ho nezastaví stavět se kvůli rodině k lepším zítřkům.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

<3

webmaster, korektor
10.8.2018 | 5:00:27

Do vesmíru přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Závěrečná řada

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama