Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru) John Robinson

John Robinson

John Robinson

Bývalý voják a otec rodiny Robinsonových.

Sezóny 2
2018 - 2019

John si v seriálu prošel největší proměnou. Jakožto vojenský veterán byl často mimo domov, a tak se s dětmi a milující manželkou odcizili. John tak musí všem ukázat, že je schopný čehokoliv a zvládne se o svou rodinu postarat, i když ztroskotá s vesmírnou lodí na jiné planetě. Najít si ztracené místo v rodině byl pro něj prioritní úkol.

Nejtěžší však bylo najít si cestu ke své nevlastní dceři Judy, která utrpěla traumatizující zážitek, když uvízla pod ledem a bojovala každou sekundu o svůj život. Povedlo se mu obnovit vztah s Maureen, když uvízli ve vozítku, které se potápělo v tekutině připomínající pohyblivý písek. Největší starost mu však dělá Willův nový mechanický kamarád. John je však dobrák od kosti a ani řízení vesmírné lodi, o které ví jen pramálo, ho nezastaví stavět se kvůli rodině k lepším zítřkům.


(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

<3

webmaster, korektor
10.8.2018 | 5:00:27

Do vesmíru přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Závěrečná řada

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Na konci prosince jsme se dočkali druhé řady rodinného sci-fi seriálu Lost in Space. Jak dopadlo pokračování dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás