Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru) Penny Robinson

Penny Robinson

Penny Robinson

Prostřední dítě z rodiny Robinsonových.

Sezóny 2
2018 - 2019

Kdyby nebylo Penny, tak by seriál přišel o humor. Touto krásnou větou se dá lehce popsat další z pasažérů Jupiteru 2 a členů rodiny Robinsonových. Kdyby měli Robinsonovi ve svých řadách černou ovci, tak Penny už o kousíček přesahuje požadavky na toto postavení. V hloubi duše skrývá romantickou stránku, kterou v polovině první série skutečně odhalila, když potkala chlapce z jiného Jupiteru, Vijaye.

O pozornost se musí tahat se svou starší sestrou, která zachraňuje životy, a mladším bratrem, u kterého se každý bojí, že něco pokazí. A navíc si našel kamaráda robota. Velkým zásahem pro ni byla ztráta domova a přátel ze Země. S tímto faktem musela dlouho bojovat.


Pro tým a rodinu je samozřejmě velkým přínosem. Nejen, že s její přítomností ožívá každá scéna, ale také má úžasné navigační schopnosti, hlavičku plnou nápadů a rychle se učí. Ne každý, kdo by si poprvé sedl do vesmírného vozítka, by se nevyklopil v drsném terénu na cizí planetě.

(Foto: Neflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
HanuliliFilakovska

Ona mě opravdu baví :)

26.12.2019 | 13:27:14

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

Lost in Space očima redaktorů Edny

Lost in Space očima redaktorů Edny

Netflix letos přišel s remakem klasického rodinného sci-fi seriálu ze 60. let. Jak dopadla první řada dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás