Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru) Penny Robinson

Penny Robinson

Penny Robinson

Prostřední dítě z rodiny Robinsonových.

Sezóny 2
2018 - 2019

Kdyby nebylo Penny, tak by seriál přišel o humor. Touto krásnou větou se dá lehce popsat další z pasažérů Jupiteru 2 a členů rodiny Robinsonových. Kdyby měli Robinsonovi ve svých řadách černou ovci, tak Penny už o kousíček přesahuje požadavky na toto postavení. V hloubi duše skrývá romantickou stránku, kterou v polovině první série skutečně odhalila, když potkala chlapce z jiného Jupiteru, Vijaye.

O pozornost se musí tahat se svou starší sestrou, která zachraňuje životy, a mladším bratrem, u kterého se každý bojí, že něco pokazí. A navíc si našel kamaráda robota. Velkým zásahem pro ni byla ztráta domova a přátel ze Země. S tímto faktem musela dlouho bojovat.


Pro tým a rodinu je samozřejmě velkým přínosem. Nejen, že s její přítomností ožívá každá scéna, ale také má úžasné navigační schopnosti, hlavičku plnou nápadů a rychle se učí. Ne každý, kdo by si poprvé sedl do vesmírného vozítka, by se nevyklopil v drsném terénu na cizí planetě.

(Foto: Neflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
HanuliliFilakovska

Ona mě opravdu baví :)

26.12.2019 | 13:27:14

Do vesmíru přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Závěrečná řada

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Na konci prosince jsme se dočkali druhé řady rodinného sci-fi seriálu Lost in Space. Jak dopadlo pokračování dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás