Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru)
82/100 - 142×

Lost in Space(Ztraceni ve vesmíru)

Rodina Robinsonových byla vyslána do vesmíru, aby založila novou kolonii. Když se nečekaně vychýlí z kurzu, jsou nuceni přistát na ztracené planetě. Jedná se o remake klasického sci-fi seriálu ze 60. let, který se dočkal v 90. letech i filmového zpracování.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Maxwell Jenkins (Will Robinson), Toby Stephens (John Robinson), Molly Parker (Maureen Robinson), Mina Sundwall (Penny Robinson), Taylor Russell (Judy Robinson), Brian Steele (Robot), Parker Posey (June Harris (Dr. Smithová)), Ignacio Serricchio (Don West), Sibongile Mlambo (Angela Goddard),

Will Robinson

Will Robinson

Nejmladší člen rodiny Robinsonových.

Sezóny 3
2018 - 2021

Will je nejmladším členem rodiny Robinsonových. Přestože má v očích zápal dítěte, právě tato věc mu hraje do karet a může být klíčem k jeho přežití. Will se původně neměl účastnit mise ve vesmíru, protože nesplňoval požadované kvóty, které byly potřebné ke splnění mise. Maureen však nechtěla svého syna nechávat samotného na umírající planetě, a proto zfalšovala výsledky testů, aby mohl odletět se svou rodinou.

Will už od první epizody působí jako inteligentní a odhodlaný mladík. Jeho šikovné nápady ho dovedly k samotnému Robotovi, který ho začal ochraňovat potom, co ho zachránil před požárem v lese, kde uvízl na stromě po špatném přistání se svou lodí. Z Willa a Robota se stala nerozlučná dvojka.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Do vesmíru přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Závěrečná řada

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama