Lost in Space (Ztraceni ve vesmíru) Will Robinson

Will Robinson

Will Robinson

Nejmladší člen rodiny Robinsonových.

Sezóny 2
2018 - 2019

Will je nejmladším členem rodiny Robinsonových. Přestože má v očích zápal dítěte, právě tato věc mu hraje do karet a může být klíčem k jeho přežití. Will se původně neměl účastnit mise ve vesmíru, protože nesplňoval požadované kvóty, které byly potřebné ke splnění mise. Maureen však nechtěla svého syna nechávat samotného na umírající planetě, a proto zfalšovala výsledky testů, aby mohl odletět se svou rodinou.

Will už od první epizody působí jako inteligentní a odhodlaný mladík. Jeho šikovné nápady ho dovedly k samotnému Robotovi, který ho začal ochraňovat potom, co ho zachránil před požárem v lese, kde uvízl na stromě po špatném přistání se svou lodí. Z Willa a Robota se stala nerozlučná dvojka.


(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Do vesmíru jedině přes Netflix

Streamovací služba Netflix nabízí ve své videotéce všechny dosavadní díly seriálu Ztraceni ve vesmíru s českými titulky i s českým dabingem.

Reklama

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Recenze

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Druhá série Lost in Space očima redaktorů Edny

Na konci prosince jsme se dočkali druhé řady rodinného sci-fi seriálu Lost in Space. Jak dopadlo pokračování dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás