Lost in Space Will Robinson

Will Robinson

Will Robinson

Nejmladší člen rodiny Robinsonových.

Sezóny 2
2018 - 2019

Will je nejmladším členem rodiny Robinsonových. Přestože má v očích zápal dítěte, právě tato věc mu hraje do karet a může být klíčem k jeho přežití. Will se původně neměl účastnit mise ve vesmíru, protože nesplňoval požadované kvóty, které byly potřebné ke splnění mise. Maureen však nechtěla svého syna nechávat samotného na umírající planetě, a proto zfalšovala výsledky testů, aby mohl odletět se svou rodinou.

Will už od první epizody působí jako inteligentní a odhodlaný mladík. Jeho šikovné nápady ho dovedly k samotnému Robotovi, který ho začal ochraňovat potom, co ho zachránil před požárem v lese, kde uvízl na stromě po špatném přistání se svou lodí. Z Willa a Robota se stala nerozlučná dvojka.


(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Recenze

Lost in Space očima redaktorů Edny

Lost in Space očima redaktorů Edny

Netflix letos přišel s remakem klasického rodinného sci-fi seriálu ze 60. let. Jak dopadla první řada dobrodružství rodiny Robinsonových, kteří se ztratili ve vesmíru? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Druhá série

Ve vesmíru se ztratíme i podruhé

Ve vesmíru se ztratíme i podruhé

Pouhý měsíc po premiéře první řady Lost in Space dal Netflix zelenou pokračování. Remake klasického seriálu ze 60. let u diváků zabodoval, takže se s Robinsonovými neloučíme. Těšíte se na druhou sérii?

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás