Love, Victor (Já, Victor)
86/100 - 39×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

Epizody - Sezóna 3

Sezóna 3

 • S03E01: It's You

  S03E01: It's You

  Victor se rozhoduje mezi Benjim a Rahimem. Mia a Andrew se setkávají s Miinou odcizenou matkou, aby získali odpovědi. Felix a Pilar začínají se svým novým románkem, zatímco Lake s Lucy tráví večer tím, že se sbližují.

  15.6.2022
  33 minut
 • S03E02: Fast Times at Creekwood High

  S03E02: Fast Times at Creekwood High

  Victor se snaží zahojit rány, které způsobil jeho milostný trojúhelník. Mia pořádá párty, aby nemyslela na to, že se možná bude muset stěhovat. Felix a Lake uzavřou svůj rozchod a Isabel se konečně vydává na své první setkání na PFLAG, které se ale nevyvíjí dle plánů.

  15.6.2022
  29 minut
 • S03E03: The Setup

  S03E03: The Setup

  Rodiče seznamují Victora s tolerantním kostelem a také s novým zajímavým kamarádem. Mia přemýšlí, jak zapadá do Lakeina nového vztahu. Felix se dozvídá, že jeho máma začíná randit a Benjiho nové tajemství vyvolává napětí mezi ním a Rahimem.

  15.6.2022
  27 minut
 • S03E04: You Up?

  S03E04: You Up?

  Victor si užívá pikantnost nového vztahu, dokud jej nečekané komplikace nepřinutí ho přehodnotit. Lake hodí Mii na krk Georginu a Armando přistihne Pilar a Felixe, jak spolu laškují. Rahim začíná doučovat Benjiho.

  15.6.2022
  29 minut
 • S03E05: Lucas and Diego

  S03E05: Lucas and Diego

  Ve snaze posunout se dál od minulých vztahů se Victor vydává na nečekané dobrodružství. Po konfrontaci s Armandem a Isabel zažívají Felix a Pilar obtíže s udržením jejich vztahu. Nová informace přiměje Benjiho, aby zavzpomínal na svou minulost.

  15.6.2022
  24 minut
 • S03E06: Agent of Chaos

  S03E06: Agent of Chaos

  Victor se pokouší pomoct spolužákovi, který skrývá svou sexualitu. Mia obdrží překvapivý hovor od svého otce. Armando a Isabel se neshodnou na tom, jak ukáznit Pilar. Lake rozruší Lucyina novinka a Rahimův strýc vyvolá rodinné drama.

  15.6.2022
  29 minut
 • S03E07: The Gay Award

  S03E07: The Gay Award

  Victor neví, zda přijmout školní cenu. Felix a Lake si navzájem svěří problémy ohledně svých vztahů. Andrew a Mia jedou za její rodinou, což vyvolává otázky o jejich budoucnosti.

  15.6.2022
  29 minut
 • S03E08: Brave

  S03E08: Brave

  Zimní karneval přivádí všechny postavy zpátky tam, kde jejich příběh započal. Zatímco přemýšlejí o svých plánech po střední škole, každý z nich se musí rozhodnout, s kým chce být a kam je jejich budoucnost může dovést.

  15.6.2022
  32 minut

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama