Love, Victor (Já, Victor)
86/100 - 39×

Love, Victor(Já, Victor)

Odehrávajíc se ve stejném světě jako film Love, Simon z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na Creekwoodské střední škole, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Michael Cimino (Victor Salazar), George Sear (Benji Campbell), Rachel Hilson (Mia Brooks), Anthony Turpel (Felix Westen), Bebe Wood (Lake Meriwether), Mason Gooding (Andrew Spencer), Isabella Ferreira (Pilar Salazar), Ana Ortiz (Isabel Salazar), James Martinez (Armando Salazar), Mateo Fernandez (Adrian Salazar), Ava Capri (Lucy), Anthony Keyvan (Rahim), Nick Robinson (Simon Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Mekhi Phifer (Harold Brooks)

Kde se budou postavy na začátku třetí řady nacházet?

Kde se budou postavy na začátku třetí řady nacházet?

Abyste si připomněli, jak to s jednotlivými postavami dopadlo na konci druhé série, připravili jsme si pro vás tento článek, v němž vám také prozradíme, co každou z nich pravděpodobně v nové sérii čeká.

2 0
14.6.2022

1. Victor, Benji a Rahim

Začneme ústřední postavou seriálu. Victora na konci druhé série čekalo jedno velké rozhodnutí, které se stalo cliffhangerem řady. Musel si totiž vybrat, jestli bude pokračovat ve vztahu se svým přítelem Benjim, s nímž si na chvíli dávali pauzu, nebo se vrhne do nového vztahu s Rahimem. V úplně poslední scéně Victor stanul před domovními dveřmi jednoho z nich a někdo mu otevřel. Avšak už jsme se nedozvěděli, kdo. Díky traileru je už ale nejspíš jasné, že Victor přiběhl k Benjimu domu, aby napravil jejich vztah. A nasvědčuje tomu i vydaná fotka z prvního dílu, na které můžeme vidět Victora a Benjiho ve stejném oblečení, jaké měli na svatbě. Nicméně jejich vztah se nevrátí do zaběhnutých kolejí, jelikož oba mají spoustu práce, aby mohl jejich vztah fungovat. Benji dokonce na chvíli někam odjede (pravděpodobně ho v nějaké epizodě neuvidíme), aby si vyřešil své věci sám (že by něco spjatého s jeho závislostí na alkoholu?). V této době by se měl Victor sblížit s novým kamarádem Nickem. Co se týče Victora a Rahima, ti s největší pravděpodobností zůstanou přáteli a možná právě to bude Benjimu vadit, čímž se vztah mezi nimi všemi bude komplikovat. Benji rozhodně nebude nadšený z Rahimovy neustálé přítomnosti okolo Victora.

2. Mia a Andrew

Mia společně se svým přítelem Andrewem utekla ze svatby svého otce HaroldaVeronicou, jelikož zjistila, že její otec přece jen nakonec dal přednost své kariéře před ní, i když jí slíbil, že to tentokrát neudělá. Proto se rozhodla zajet za svou mámou, kterou roky neviděla. Její mámu Naomi jsme mohli zahlédnout i v traileru, díky čemuž víme, že si ji zahraje herečka Tracie Thoms a Mia s Andrewem za ní skutečně v první epizodě přijedou. Avšak v druhém díle už budou oba zpátky na Creekwoodu, takže se nejspíš na konci prvního dílu vrátí do Atlanty, Mia si promluví se svým tátou, který sám uznal, že asi udělal chybu, když přijal místo na škole v Kalifornii, a Brooksovi tedy zůstanou tam, kde jsou. Mia se navíc v nové řadě dočká nevlastního sourozence, jelikož Veronica porodí své dítě. Co se týče Andrewa, tak ten bude brát jejich vztah velmi vážně, jelikož věří tomu, že si jsou s Miou souzeni a mají spolu být navždy.

3. Lake a Lucy

Lake a Lucy představují novou dvojici, která v závěru série nadchla většinu fanoušků. V průběhu celé závěrečné epizody si totiž Lake a Lucy několikrát promluvily o tom, jak se vlastně k sobě Lake a Felix ani moc nehodí a podobně. A nakonec Lucy po svatební hostině pozvala Lake, jestli si s ní nechce jít někam vypít zbylé šampaňské. Na to navážeme hned na začátku třetí řady a uvidíme, jak tato scéna proběhne. Nicméně je už jisté, že ty dvě spolu navážou romantický vztah a seriál se tak zaměří i na Lakeinu nově objevenou bisexualitu.

4. Felix a Pilar

Stejně jako Victor, i Felix musel na konci řady učinit rozhodnutí, kdy měl na výběr ze dvou dívek – Lake a Pilar, které mu obě daly najevo svou lásku k němu. Felix si nakonec zvolil Pilar, kterou dosud považoval za blízkou kamarádku, které mohl říct všechno a nyní mu došlo, že je pro něj vlastně tím nejbližším člověkem, jakého po celou tu dobu měl. Jejich nový vztah bude přetrvávat i v nové sérii, avšak před Pilařinými rodiči jej budou zatajovat, což se Felixovi moc nelíbí. Nenechte se ale mýlit, jelikož Felix pořád cítí jisté pouto i k Lake, i když už možná ne takové jako dřív. Rozhodně nehodlá s Lake ukončit veškerou komunikaci a říct si navzájem sbohem.

5. Isabel a Armando

Victorovi rodiče strávili druhou sérii v odloučení a žili odděleně. Isabel zůstala v bytě s jejich dětmi a Armando se přesunul do nového podnájmu. Oba se museli vyrovnávat s Victorovou sexualitou, což každý dělal jinak, nicméně v závěru řady ji už přijali oba. A aby těch rozhodnutí v posledním díle druhé řady nebylo málo, jedno musel učinit i Armando. Ten se totiž začal vídat se Shelby, kterou poznal na setkáních PFLAG, ale jeho pouto k Isabel nevymizelo. Musel proto nad sebou a oběma vztahy zapřemýšlet a zjistit, jak vidí dál svou budoucnost – jestli se vrátit ke své manželce a dát novou šanci jejich letitému vztahu, nebo se raději vydat po nové cestě s novou ženou po svém boku. Nakonec si vybral Isabel. Rodina Salazarova by tak v nové řadě měla být už pohromadě a Isabel dokonce začne chodit společně s Armandem na setkání PFLAG. A právě přes ni a její nové známé se Victor seznámí s Nickem.

Zdroj anotačního obrázku a fotek: Hulu

Na co se v nové řadě nejvíc těšíte?

Zdroj: Hulu

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Victorova třetí kapitola bude poslední

Victorova třetí kapitola bude poslední

Hulu si pro nás přichystalo oznámení o datu premiéry třetí série, nicméně tato informace s sebou přináší i smutnou zprávu. Nadcházející kapitola Victorova příběhu totiž bude tou poslední a navíc i trochu kratší.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Film Love, Simon

Intro seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama