Lucifer S02E18: The Good, the Bad, and the Crispy

S02E18: The Good, the Bad, and the Crispy

S02E18: The Good, the Bad, and the Crispy

Zraněná Charlotte vyhledá pomoc u Lindy a vyhrožuje Luciferovi ublížením Chloe, pokud jí nedodá kompletní ostří. Chloe podezřívá Charlotte ze zapojení do vraždy.

cz sk
29.5.2017
3 310 000
44 minut

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Lucifer byl perfektni jak zdržoval vyšetřovani a nakonec se to podařilo hodit na Chetoveho bratra a to jak Lucifer umožnil matce odejit to bylo fakt dobre řešeni ovšem nečekal jsem že Charlotte se probere k životu a nebude si nic pamatovat jsem zvědav jak všechno objasni a Amenadiel byl dobry jak z poslednich sil pomohl doktorce jen doufam že si nějak neuškodil a to že Lucifer se vzbudi s křidlama uprostřed pouště to bylo fakt perfektni.

12.10.2020 | 14:39:05
Remi91

Uf, tomu se říká chaos ve vyprávění. Nebyl tady žádná pevná linka, která by spojovala struktura vyprávění. Jen se zmatečně skákalo z postavy na postavy, bez nějakého přemýšlení. Sporadicky sem a tam. Luficer ve druhé řadě přišel o velký počet kvalitních prvků a s postupem času se z toho stává jen další melodrama bez většího posunu. Po první řadě patrný propad v kvalitě.

8.10.2020 | 16:32:35
Milano33

Emóciami nabité finále! Takže sme sa dočkali ukončenia dejovej linky, ktorá sa točila okolo Charlotte. Všetko to vyeskalovalo do nevídanej, ale o nič menej zaujímavej podoby. Som naozaj rád za to, že sme sa napokon dočkali ohnivého meča, bolo to ozaj pôsobivé. Rozlúčka Luciho s mamou bola vážne silná a dojemná. Lucifer sa rozhodol správne a bolo na ňom vidieť, ako ho to citeľne zasiahlo. Aj keď Charlotte urobila mnoho chýb, bude mi aj tak chýbať. Hlavne to, čo urobila Linde, bolo niečo strašné. Maze bola vskutku zdrvená z toho, čo sa jej stalo. Amenadielovi sa konečne vrátili späť schopnosti, už bolo načase, presne v tú pravú chvíľu. Dan a Amenadiel boli opäť senzačný. A po tom všetkom, čím si Luci prešiel, sa napokon odhodlal povedať Chloe pravdu o sebe, aj keď to nevyšlo podľa predstáv.

20.8.2020 | 23:40:43
Rider S.R.Q

Tady končím, sice se najde něco vtipného, ale samotný seroš.. nuda.

15.10.2017 | 16:44:37
CrissCzE

Naprostá paráda. :O

26.8.2017 | 1:07:30
Rumcajs z Raholce

Postavy ztraci na kvalite a originalite. Kazdy se kamaradi s kazdym, jeste chybi aby to vsichni zacli spolu delat. Lucifer byl super,ale posledni dobou je z nej jen obycejny „clovek“ a ta fura nesmyslu a nesrovnalosti v posledni serii to uz zacina byt prilis.

6.8.2017 | 2:56:31
Valada06

Je to skvělý seriál. Konec mě rozhodně navnadil na další řadu. :-D

redaktor
7.7.2017 | 18:31:32
Nasty2

Upřímně? Jsem velmi zklamán. Jedno víme jistě, jsou věci, které z principu natočit nelze. Nebe, nebeská brána, peklo (zatím ho máme jenom jako opakování svého činu a bůh ví jakého?, toho největšího, prvního, posledního?) apod. Chlapci scénáristé se do toho pěkně zamotali, až jim unikají mnohé souvislosti. Lucifer si jen tak „stvoří“ nový svět a jeho otce to ani nepopuzuje a vše je dovoleno? Co je to za nesmysl? Na konci ho někdo praští a byť není Chloe poblíž, Lucifer omdlí. Zvláštní. Že by nadpřirozená bytost měla klacek v ruce? Nesmysl! Takto to prostě nechodí. Tedy u scénáristů v baru u pivka asi jo. Možná by bylo dobré, aby nastudovali nějakou tu mytologii a konečně dali Luciferovi pravou tvář! Z celého seriálu se stal jenom doják, fuj!

12.6.2017 | 9:52:20
Jana17

Při poslední scéně mi spadla brada. :o

10.6.2017 | 16:16:44
DamianaFrey

Lucifer a Amenadiel by boli výbornými kariérnymi poradcami :) A Danova reakcia na Lucifera s nožom bola absolútne skvelá :D Ale že to ten Amenadiel skryl u Dana, to bol múdry ťah! :) A ten koniec? No úprimne, som zvedavá…Takže si tretiu sériu rozhodne nenechám ujsť :)

7.6.2017 | 16:59:25

Lucifer
93/100 - 317×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce)

Budoucnost Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

Netflix konečně potvrdil šestou řadu Lucifera

O šesté řadě Lucifera se jednalo už hodně dlouho a když se konečně i Tom Ellis dohodl na pro něj vyhovujících podmínkách, čekalo se, že oznámení šesté série je na spadnutí. K tomu ale došlo až dnes zároveň s dovětkem, že šestá řada bude tou opravdu poslední. Máte z pokračování radost?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Reklama

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás