Lucifer
93/100 - 363×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

S05E02: Lucifer! Lucifer! Lucifer!

S05E02: Lucifer! Lucifer! Lucifer!

Ve výzkumném středisku v poušti, kde probíhá projekt Red Mars 2, jež má připravit skupinu vědců a známých lidí na pobyt na Mars, je spáchána vražda. „Lucifer“ se zapojí do vyšetřování a chová se jako příkladný detektiv, což se Chloe moc nelíbí a snaží se v něm probudit starého vtipkujícího Lucifera.

sk
21.8.2020
57 minut

Ella je z návratu Lucifera nadšená a dokonce i Dan, ke kterému se Lucifer 2.0 chová s respektem. Chloe se jde poradit s Lindou, protože je z něj zmatená. Ta jí řekne, ať mu dá čas, přece jen v Pekle strávil tisíce let. „Lucifer“ se vydá do apartmá v Luxu, kde ho napadne naštvaná Maze, jíž odhalí nejen to, že je Luciferovo dvojče Michael, ale i svůj plán, díky němuž chce Lucifera vylákat z Pekla. Díky tomu, že je Maze na Lucifera naštvaná, se mu na chvíli povede ji přetáhnout na svou stranu. Chloe je šokovaná, protože když vejde do apartmá, uvidí ho, jak si to rozdává s Maze. Ve výsledku je ale nadšený, protože jedním z cílů je zlomení jejího srdce.

Amenadiel není z Luciferova návratu nadšený, má strach o Charlieho a stejně tak Linda, do které se Michael snaží zasít pochybnosti o tom, že nebude dobrá matka. Jeho schopností je totiž z lidí vytáhnout jejich největší strach. Chloe ovšem z této změny není zrovna nadšená a nejen to ji vede k Michaelovu odhalení. K tomu nakonec dospěje i Amenadiel, který se vydá za Luciferem do Pekla.

Scénář: Ildy Modrovich
Režie: Sherwin Shilati

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Sci-Fi úvod bol naprosto báječný. Michael je proste skvelý, Tom Ellis dokázal stvárniť jeho postavu perfektne a je vidieť, že do tej role dáva všetko. On je proste senzačný herec. Michael pôsobenie na scéne je úchvatná a jeho plán je mimoriadne zaujímavý. Dokonca aj Maze sa k nemu pridala a na chvíľu s ním začala aj nejaký ten vzťah. Našťastie sa nakoniec uvedomila a konfrontovala ho. Chloe tiež nebola z nového Lucifera nejak moc unesaná a začala ho podozrievať. Pravda ale vyšla na povrch, aj Amenadiel to zistil. V podstate takmer všetci na konci zistili, že Michael nie je ten, za koho sa vydáva. Ale to, čo chcem hlavne pochváliť, bola tá epická naháňačka. Amenadiel na záver zavítal do pekla za pravým Luciferom, aby ho oboznámil s dianím na Zemi. Vyzerá to, že sa Luci napokon vracia späť.

10.2.2022 | 0:31:52
Remi91

Seriál se posunul aspoň po technické stránce, má to už někdy velmi zajímavé záběry, práci s kamerou. Není to jen klasická csi rutina. Příběhově zatím přešlapujem, ale věřím ve výraznější posun.

20.6.2021 | 18:03:15
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Michael tak přesvědčivy nebyl a jsem rad že si toho Chloe a Amenadiel všimli ovšem jsem zvědav na Maze jak se zachova nebo jestli se přida na Michaelovu stranu jinak Michael jak si to rozdaval s Maze jako Lucifer tak to jeho vysvětleni bylo fakt perfektni.

redaktor
15.10.2020 | 23:43:59
captain

… zapojit do toho Michaela?! Jako „toho“ Michaela, bl blé! To se vážně nepovedlo… Ale pokud se vrátí skutečný Lucík, tak fajn!

12.10.2020 | 14:45:56
matoushr11

paráda !

26.9.2020 | 21:35:05
Babylonian

No tohle bylo skvělý!

28.8.2020 | 22:43:40
Lennis

Pěkné ztvárnění Michaela, herci, kteří hrají dvojroli to ne vždy pojmou dobře (což není zdejší případ). A herečka co hraje Chloe snad konečně začne projevovat emoce, nemohu si pomoci, ale v minulých sezónách to nebylo prostě ono.

27.8.2020 | 18:06:35
mameluk

V tomhle díle je naprosto neuvěřitelný fóra já jsem se řehtal asi deset minut . Když mají u výslechu Sharon Osbourne a Decker jí řekne "takže jste jí ukousla hlavu jako nějakému netopýrovi ? " tak jsem se fakt sesypal . Takové dělo člověk vidí ve filmech a seriálech málokdy . Pro ty kteří neznají souvislosti napíšu jen to že je to manželka Ozzy Osbourna .

25.8.2020 | 20:53:34
daiv666

What the Hell?

24.8.2020 | 23:18:40
Kothy

Cim dal lepsi!

23.8.2020 | 20:57:48
1

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama