Lucifer S05E11: Resting Devil Face

S05E11: Resting Devil Face

S05E11: Resting Devil Face

Luciferů otec – to jako Bůh – se rozhodne vyzkoušet, jaké to je být člověkem. Za záhadných okolností přijde o život jeden boxer.

cz sk
28.5.2021
54 minut

Scénář: Ildy ModrovichHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, bylo dobry jak si Buh zkusil život smrtelnika a pak měl normalni problemy ale fakt nemělo chybu jak postrašil Dana a nebo jak se opil a pak šel hledat sve schopnosti ale nečekal jsem že řekne synum že odchazi do duchodu a pak jednoduše zmizi jinak taky nemělo chybu jak se Chloe a Lucifer polibili aniž by věděli jak to mezi nimi je.

13.9.2021 | 13:02:50
Milano33

Taká príjemná epizóda, ktorá predovšetkým ťažila z dobre napísaných dialógov a komorných scén. Naďalej sa nám prehlbuje a vyvíja vzťah medzi Luciferom a Bohom. Božie rozhodnutie, že zo seba spraví človeka, aby sa zblížil s Luciferom a konečne ho pochopil, bolo dosť vydarené. V podstate každá postava si niečím musela prejsť, s niečím sa vysporiadať alebo preniesť. A okrem toho, že padlo pár podarených vtipov, načrtli sa nám tu aj krásne myšlienky. Nikdy nevieme, kedy od života čakať zázraky, a pritom sa dejú neustále, len musím byť trpezlivý a vytrvali do chvíle, kedy aj na nás padne rada. Práve svojimi rozhodnutiami utvárame tým, čím sa staneme, a občas, veľmi vzácne, privoláme sami na seba zázrak.

31.5.2021 | 0:58:45
captain

Jojo, zázraky se dějí každý den, jen to chce trochu trpělivosti, pokory, a nenechat si vzít radost ze života. Ps. To s tím důchodem, Good Idea!

29.5.2021 | 14:35:09
bulik55

Bůh bez schopností suprový :D

28.5.2021 | 17:57:37

Lucifer
93/100 - 336×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Reklama

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás