Lucifer
93/100 - 362×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

S06E02: Buckets of Baggage

S06E02: Buckets of Baggage

Lucifer chce mermomocí pomoct, a tak se přifaří k navztekanému Carol a jejímu vyšetřování smrti jedné drag queen. Ella a Chloe zkoumají Carolinu tajemnou minulost.

sk
10.9.2021
56 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Lucifer pomahal Carolovi ikdyž o to nestal a to jak se snažil jeho a Ellu dat dohromady to bylo fakt perfektni a to jak se spolu s Ellou vloupal do domu bylo dobry jinak taky nemělo chybu jak se Chloe nudi a tak chce zabit čas jinak jsem zvědav na tu holku co planuje a taky jakou dohodu chce uzavřit s Danem a co za to bude chtit.

redaktor
13.9.2021 | 21:44:59
vlasacek007

O něco lepší, než první epizoda, ale pořád na standardy, které Lucifer má, dost slabé..

13.9.2021 | 10:58:59
Dominik.acham

Když je na scéně Lucifer s Ellou nebo Carolem tak je to super a dává to vzpomínat starým dobrým časům. Naopak když je na obrazovce Chloey, tak to je utrpení a je jedno kdo je tam s ní. Pravděpodobně nadcházející záporačka vypadá taky zvláštně, její představitelka není příliš sympatická či chcete-li charismatická a ani příliš pěkná. No uvidíme co zbytek série, ale vypadá to tak, že až se budu příště dívat na Lucifera, tak skončím u 4. série.

13.9.2021 | 9:30:47
RagnarokCzD

Jako ten zmatek s Alter Egama byl vtipnej … jinak pořád nic moc.

12.9.2021 | 13:44:57
Milano33

Lucifer sa vracia späť k terapeutickým posedeniam s Lindou a jeho povestným sebe prispôsobením výkladom jej kázne. Luci si znovu pre svoj vlastný benefit poprekrúcal pár slov a malinko si poupravil pravdu. Pokiaľ seriálu niečo naozaj ide, tak sú to vzťahy. Ella spolu s Carolom sú nesmierne rozkošní, stvorení jeden pre druhého a obom im to veľmi prajem. A Chloe mi už hneď po druhej epizóde lezie na nervy.

11.9.2021 | 21:06:30
Dragon94

Zatím jsem plně spokojen. Carol je velkej sympaťák a jeho postava mě fakt baví, teda až na to jméno, ;)

10.9.2021 | 15:27:54
captain

Tak tu máme novou okřídlenou bytost, Daniel je ve svém soukromém pekle a hraje ping pong, Ella a nový detektiv Carol kolem sebe krouží, Chloe se nudí a Luci se plete do vyšetřování, jak je jeho starým dobrým zvykem, ptá se podezřelých „po čem skutečně touží?“…

10.9.2021 | 15:20:27

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama