Lucifer
93/100 - 350×

Lucifer

Lucifer je jako Vládce pekel znuděný a nešťastný, a tak rezignuje na svůj titul a opustí pekelné království pro oslnivý lesk a odvázanost Los Angeles, kde si otevře klub. Náhodně se však nachomýtne k vraždě a ke spolupráci s policí se dostane, ani neví jak.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX, Netflix | 44 minut
žánr
Komiksový, Krimi, Mysteriózní
hrají
Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lauren German (Chloe Decker), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Maze), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Rachael Harris (Linda Martin), Scarlett Estevez (Trixie), Tricia Helfer (Charlotte), Aimee Garcia (Ella Lopez), Inbar Lavi (Eve), Tom Welling (Marcus Pierce), Dennis Haysbert (Bůh), Tom Ellis (Michael), Brianna Hildebrand (Aurora Morningstar), Scott Porter (Carol Corbett)

S06E01: Nothing Ever Changes Around Here

S06E01: Nothing Ever Changes Around Here

Ještě než Lucifer nastoupí na nové místo, prožije s Chloe kouzelnou noc s vražedným koncem. Maze a Eve zajdou na večeři k Lindě a Amenadielovi.

cz sk
10.9.2021
49 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Tak úvod do šiestej série hraje od začiatku prevažne na nostalgickú notu. Zase sme sa spolu s Luciferom zasekli u detektívneho prípadu, ktorý síce Lucimu pokazil celý zvyšok večera, ale aspoň odzrkadlil Luciferové momentálne rozpoloženie. Chytrá práca so scenárom a alegorický výklad hravo viedli ku akútnosti Luciferových problémov. Luci sa totižto obáva toho, čo bude odnášať skutočnosť byť Bohom. Stretnutie Elly s Lucim a Chloe bolo úsmevné a aj posedenie u Lindy pobavilo. Maze a Eve sú naprosto rozkošné a som za nich rád, že sa im podarilo odbúrať všetky prekážky a dostať sa k jadru veci. I Linda má svoje problémy a Amenadielová všímavosť k ich vyriešeniu výrazne dopomohla. Aj na maličkostiach záleží a žiadny problém nie je o nič menej bezvýznamným. A aj Dan sa nám na konci opäť ukázal.

10.2.2022 | 0:35:34
Magdalena888

já tenhle seriál zbožňovala – ale tady jsem se vyloženě nudila, snad další epizody budou lepší, nerada bych tenhle seriál tak špatně ukončila

19.9.2021 | 14:07:54
Cocafull

Souhlasím s názorem, že to mělo skončit když se Lucifer stal znovu vládcem v pekle. Od toho okamžiku je to nemastne neslane… Musím se k tomu dost premahat…

16.9.2021 | 15:45:43
Jiri007

Dobry díl, musim říct že nemělo chybu jak Lucifer vzal Chloe na vystoupeni kde se pak stala vražda a nemělo chybu jak Lucifer se chtěl dal bavit a Chloe zase vyšetřovat a nečekal jsem že se tam objevi ten polda co byl uplně na začatku serialu ale jsem rad že se Lucifer stara o Dna ale tu Danovou bezmoc hapu a jsem zvědav jak to vyřeši jinak večeře u Lindy byla dobra hlavně jak Maze řekla že nechce do pekla když o to usilovala a jsem zvědav na svatbu Maze a Evy jestli jim ty plany vydrži a jinak jsem zvědav kdo to seděl na tom trunu v pekle.

13.9.2021 | 20:45:48
vlasacek007

Mám to podobně.. Strašně nerad to říkám, ale mě to fakt nebavilo..

13.9.2021 | 10:57:22
RagnarokCzD

Šíleně nerad to přiznávám … ale já se nudil. :-/

12.9.2021 | 13:43:30
Dominik.acham

Co to k*rva bylo? Jedna polovina dílu se zaobírá Chloey a toho jak se otravně snaží vesr*t do případu kde nemá co dělat a dělá vše pro to, aby tam zůstali a vyšetřovali i když už není policistka a mohou odejít a sám Lucifer už chce jít pryč. A nakonec se zjistí, že ukradla část toho ohnivého meče, takže zase měla schopnosti a byla za „frajerku“. Druhá polovina dílu se zabývala tím jak se Linda na večeři snažila otravně furt vytahovat důvod k hádce mezi Maze a Evou. Jako jo přeju to těm dvěma holkám, ale jejich vztah není nějak extra nosné a zajímavé téma, abychom se tím museli zabývat půlku dílu. Co se to stalo se všema těma postvama? Všichni jsou strašně otravní. Jen Ella je pořád fajn a to je strašně málo. Těch 20% dávám jen za Ellu a Dana v pekle. Lucifer měl skončit na vrcholu 4. sérií

11.9.2021 | 9:15:15
BuuxXxa

pomaly rozjazd, snad sa to zlepsi

10.9.2021 | 17:27:58
captain

Čekání skončilo, paráda. Šestá řada Luciho je tady. Nářez! Luci a Chloe vyřídí jeden začarovaný případ a holky Maze s Evou se zasnoubí. Ps. No být pánembohem, to není jen tak…

10.9.2021 | 14:16:48
Dragon94

Výborný start poslední série.

10.9.2021 | 14:02:08
1

Budoucnost Lucifera

Konec dobrý, všechno dobré?

Konec dobrý, všechno dobré?

Máme za sebou poslední řadu Lucifera a s přitažlivým vládcem Pekla se již nepotkáme. Stejně tak i s ostatními postavami ze seriálu. Proto se celá šestá řada nesla ve stylu rozloučení. Pojďme si společně finální řadu rozebrat.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zůstaňte v obraze

Momentky

Momentky

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama