Lucifer Třetí epizoda a její skvělý soundtrack, který nezklamal

Třetí epizoda a její skvělý soundtrack, který nezklamal

Třetí epizoda a její skvělý soundtrack, který nezklamal

I třetím dílem této série nám tvůrci dokazují, že co se týče hudby, nejsou to žádní amatéři a mají velice vytříbený vkus. Pokud si chcete oprášit písně z této epizody, pak je tento článek určen přímo vám.


17 0
4.11.2016

Desi Valentine – Asylum

Desi se narodil v Anglii, ale momentálně produkuje svou hudbu v Los Angeles. Má unikátní hlas, včetně jeho charakteristického úsměvu. Sám sebe popisuje jako zpěváka ze staré školy. Proslavil se především díky TV pořadům, přesněji díky skladbě Fate Don't Know You, která byla uvedena v poslední epizodě seriálu Suits. Tato skladba donutila mnoho diváků onoho dílu sahat po telefonech a ihned otevírat aplikaci Shazam. Co se týče seriálu Lucifer, právě ve třetí epizodě byla použita další skvělá písnička od tohoto mladého nadějného interpreta, kterou si můžete poslechnout níže. Ostatní jeho skladby najdete na YouTube nebo Spotify.

Naomi Pilgrim – I Wonder

Zpěvačka, jejíž otec pochází z Barbadosu a matka ze Švédska, kde byla také Naomi vychována. Hudbu tvoří již od svých 14 let, kdy si řekla, že umí zpívat a bude na sobě pracovat. Koneckonců její otec je muzikant, takže talent měla mít po kom. Ovšem jako jedna z mála mladých zpěvaček se rozhodla, že prorazí až po svých teenagerovských letech, což se jí vyplatilo. Poslechnout si ji můžete na jejím YouTube nebo na Spotify.


Pigeon John – All Eyes On Me

John Kenneth Dust, který se narodil roku 1972, je daleko známější pod uměleckým pseudonymem Pigeon John. Je to americký raper, který se momentálně usadil v Los Angeles a patří mezi členy L.A. Symphony. Jeho hudba je samozřejmě k nalezení na YouTube a Spotify.

STACEY – Share (YDID Mix)

Bohužel o této zpěvačce se na internetu objevuje pouze to, že pochází z Kanady a momentálně žije a produkuje v Torontu. Její skladby jsou jak na YouTube, tak na Spotify.

Hot Bodies In Motion – Old Habits

Začátkem roku 2010 byla tato multižánrová kapela založena v temném sklepě v Seattlu. Do jejich žánrů patří soul, blues a starší podoba R&B. Díky živým kytarovým rifům, rychlým rytmům a retro atmosféře na koncertech splňují kluci dokonale svůj název kapely, která by se do češtiny dala přeložit jako ‚Žhavá těla v pohybu‘. Jejich tvorbu najdete samozřejmě na Spotify.

Který song se vám z epizody Sin-Eater líbil nejvíc?

Diskuze /3

sasaalexandr

Soundtrack, který chyběl a určitě ho chcete :D https://www.youtube.com/watch?…

#2 Lucifrid #3 Edryan
4.11.2016 | 18:11:43
Lucifrid

#1 sasaalexandr: Tohle je článek s písněmi ze třetí epizody, ne z té poslední ;)

webmaster
4.11.2016 | 18:14:59
4.11.2016 | 19:42:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E18: The Good, the Bad, and the Crispy

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @Umpalumpa3, @LuAn, @suelin, @Sh3pp, @MadyDollar, @mychal29, @KevSpa a @Lucifrid

Sedí na verze:

  • S02E18.HDTV.x264-SVA
  • S02E18.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S02E18.1080p.WEB­.DL.DD5.1.H.264­.DRACULA

Kdy vyjdou titulky?

Chcete-li podpořit překladatele Lucifera a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Zůstaňte v obraze

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás